Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
1 z 6
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
%
Micro-LED-Strangbeleuchtung Micro-LED-Strangbeleuchtung Länge 95 cm
2,95 €
%
Micro-LED-Strangbeleuchtung Micro-LED-Strangbeleuchtung Länge 95 cm
3,50 €
FH Wandlampe Muur FH Wandlampe Muur sandschwarzes Metall - Länge ca. 31 cm
69,95 €
LED Tischleuchte LED Tischleuchte schwarzer Kunststoff - Höhe ca. 26 cm
9,95 €
EGLO Tischleuchte Solo 2 EGLO Tischleuchte Solo 2 Fumé & schwarzer Stahl - Höhe ca. 42 cm
89,95 €
GLOBO Lampen Serie Fruggy - Schreibtischleuchte GLOBO Lampen Serie Fruggy - Schreibtischleuchte schwarzes Silikon - Höhe ca. 41 cm
39,95 €
GLOBO Lampe-Serie Maxy - Tischleuchte GLOBO Lampe-Serie Maxy - Tischleuchte Rauchglas & mattschwarzes Metall - Höhe ca. 54 cm
49,95 €
FH Wandleuchten Serie Rio FH Wandleuchten Serie Rio Blattgold & Sandschwarz - Länge ca. 23 cm
59,95 €
%
Brilliant Standleuchte Simonis Brilliant Standleuchte Simonis Schwarz & Rauchglas - Höhe ca. 152 cm
269,– €
%
Brilliant Stehleuchte Woodrow Brilliant Stehleuchte Woodrow dunkler Bambus & Metall - Höhe ca. 130 cm
79,95 €
%
Brilliant Tischleuchte Simonis Brilliant Tischleuchte Simonis Schwarzes & Rauchglas - Höhe ca. 51 cm
89,95 €
%
Brilliant Deckenlampe Relax Brilliant Deckenlampe Relax verchromter Stahldraht & Glas – Durchmesser ca. 50 cm
179,– €
Brilliant Hängelampe Relax Brilliant Hängelampe Relax bronzefarbener Stahldraht & Glas – Länge ca. 80 cm
219,– €
%
GLOBO Leuchten Serie Jack - Deckenlampe, per App steuerbar GLOBO Leuchten Serie Jack - Deckenlampe, per App steuerbar schwarzes Metall & opalfarbenes Acryl - ca. 69 x 59 cm
279,– €
%
FH Hängeleuchte Caydo FH Hängeleuchte Caydo Sandschwarz & Gold - Länge ca. 110 cm
299,– €
%
FH Hängeleuchte Iska FH Hängeleuchte Iska Rauchglas & schwarzes Metall - Länge ca. 95 cm
250,– €
%
GLOBO Stehleuchte Gina GLOBO Stehleuchte Gina Bambus & Metall – Höhe ca. 151 cm
65,– €
%
GLOBO Hängeleuchte Gina GLOBO Hängeleuchte Gina Bambus & Metall – Durchmesser ca. 35 cm
55,– €
GLOBO Stativ-Stehleuchte Lenn GLOBO Stativ-Stehleuchte Lenn goldfarbenes & schwarzes Metall – Höhe ca. 179 cm
199,– €
%
FH Tischleuchte Caydo FH Tischleuchte Caydo Sandschwarz & Gold - Höhe ca. 27 cm
69,95 €
%
FH Wandleuchte Caydo FH Wandleuchte Caydo Sandschwarz & Gold - Höhe ca. 23 cm
69,95 €
%
FH Hängeleuchte Hummel FH Hängeleuchte Hummel Bambusgeflecht – Länge ca. 71 cm
99,– €
1 z 6

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Bernd Schmaus

Společnost Gleissner jako rodinný podnik se mi líbí stejně jako úzká týmová spolupráce zde. Máme velký výběr svítidel, a to se zase líbí zákazníkům. Moje motto v oddělení svítidel je: U nás se Vám rozsvítí!

Roman Preis

Obchodní dům Gleißner Vás nenechá ve tmě tápat.
Moji kolegové i já se postaráme o to, aby Vaše obydlí vždy zárilo tím správným světlem.

Rozsáhlý sortiment osvětlení: LED lampy, stropní svítidla a další

Se správným světlem vytvoříte v každé místnosti příjemnou a pohodovou atmosféru. Různé lampy a svítidla zprostředkují pocit tepla a útulnosti. Světlo však zajišťuje nejen bezpečí a klidné prostředí, nýbrž přináší také funkční užitek. Jakmile se začíná stmívat, potřebujeme doplňkové zdroje světla, abychom mohli dobře vidět. V závislosti na dané situaci, dáváme přednost buď světlému a přímému světlu nebo tlumenému, nepřímému světlu. Gleissner je jako tradiční rodinný podnik členem celoevropského sdružení prodejců nábytku a jako Interliving-partner je schopen nabídnout všechny produkty, nábytek, doplňky a další zařízení za příznivé ceny.

Lampy a osvětlení pro všechny bytové oblasti

Nabízíme v našem sortimentu široký výběr nejrůznějších svítidel. Stropní lampy šetří místo a hodí se zejména do místností s nižším stropem. Na chodbě se postarají například o nezbytné světlo při přezouvání. Závěsná svítidla se montují rovněž na strop a ze stropu visí do volného prostoru. Pokud jsou umístěna nad jídelním stolem, pak se postarají o příjemnou atmosféru při večeři. Lustr dodá Vaší ložnici atmosféru královské komnaty.

Pro vytváření bodových světelných efektů se hodí zejména stojací a stolní lampy. Stolní lampy pak zdobí poličky, skříňky, parapety nebo psací stoly a umožňují tam přesné čtení a práci při dostatečném světle. Kromě toho u nás najdete vystavená také svítidla z moderních materiálů, jako například plastová, skleněná, hliníková, mosazná nebo papírová svítidla, ale také klasické lampy s nadčasovým designem. Nechte se inspirovat - v obchodním domě Gleissner najdete pro každý bytový styl a každou bytovou oblast to správné svítidlo.

Osvětlení pro obývací pokoje: stojací lampy, stropní a nástěnná svítidla

Obývací pokoj je centrem každého bytu a plní řadu funkcí. Slouží jako relaxační a klidová zóna, domácí kino, jídelna nebo jako místo pro hosty. Celá místnost a všechna svítidla v ní musí dostát nejrůznějším potřebám, takže jedno jediné světlo zde často nestačí. Centrální stropní svítidlo zajišťuje základní běžné osvětlení, pro nasvícení určitého prostoru se hodí stojací lampy s přímým nebo nepřímým osvětlením. V ideálním případě mají stojací lampy také flexibilní čtecí lampičku. Pomocí nastavitelného ramene pak můžete kužel světla snadno nasměrovat dle Vašeho přání a také samostatně ztlumit jas. Nástěnná svítidla vytváří dekorativní světelné efekty a poskytují příjemné světlo ve chvílích, kdy je obecné osvětlení ze stropního svítidla nežádoucí. Světelný kužel se šíří směrem nahoru nebo dolů, zvlášť zvýrazní strukturu tapety případně nástěnné malby na zdi.

Šetřete energií díky úsporným LED svítidlům

Šetrné využívání zdrojů a úspora energie se v dnešní době stává stále důležitější. Všechny výrobky z našeho oddělení osvětlení jsou vybaveny žárovkami s dlouhou životností, mají velmi nízkou spotřebu elektřiny a patří do energetické třídy A. Ještě vyšší potenciál úspor nabízejí úsporné zářivky a LED žárovky.

Vystavené zboží: špičková kvalita za skvělé ceny

Široký výběr nejrůznějších svítidel, ať už stolních nebo závěsných lamp, Vám nabízí také naše sekce Vystavené zboží. Tyto výrobky jsou okamžitě k dispozici a můžete si je u nás hned vyzvednout. Kromě toho můžete během slevových akcí zakoupit kvalitní svítidla za nízké ceny. Hledáte vhodný koncept osvětlení a ideální svítidla pro Váš obývací pokoj? Navštivte Gleissner Nábytek v bavorském Tirschenreuth. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Rozsáhlý sortiment osvětlení: LED lampy, stropní svítidla a další Se správným světlem vytvoříte v každé místnosti příjemnou a pohodovou atmosféru. Různé lampy a svítidla zprostředkují pocit... číst další informace »