Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
1 z 9
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
%
GLOBO Solarleuchte 36516 GLOBO Solarleuchte 36516 Kunststoff
37,95 €
%
GLOBO Solarleuchten-Set 3386-6 GLOBO Solarleuchten-Set 3386-6 Edelstahl & Kunststoff
12,95 €
%
GLOBO Solarleuchte 33979 GLOBO Solarleuchte 33979 Kunststoff/Holzoptik
12,95 €
%
Solar-Hängeleuchte 33058 Solar-Hängeleuchte 33058 weißer Kunststoff & Edelstahl – Durchmesser ca. 7 cm
3,50 €
%
LED-Solarspieß LED-Solarspieß Metall bronzefarben
14,95 €
%
LED-Solarleuchte Gießkanne LED-Solarleuchte Gießkanne mit Erdspieß
24,95 €
Interliving BEST BUDDYS! LED Tischleuchte Interliving BEST BUDDYS! LED Tischleuchte schwarzer Kunststoff - Höhe ca. 26 cm
12,95 €
Brilliant Standleuchte Simonis Brilliant Standleuchte Simonis Schwarz & Rauchglas - Höhe ca. 152 cm
349,– €
%
Brilliant Stehleuchte Woodrow Brilliant Stehleuchte Woodrow dunkler Bambus & Metall - Höhe ca. 130 cm
129,– €
Brilliant Tischleuchte Simonis Brilliant Tischleuchte Simonis Schwarzes & Rauchglas - Höhe ca. 51 cm
139,– €
Brilliant Deckenlampe Relax Brilliant Deckenlampe Relax verchromter Stahldraht & Glas – Durchmesser ca. 50 cm
249,– €
Brilliant Hängelampe Relax Brilliant Hängelampe Relax bronzefarbener Stahldraht & Glas – Länge ca. 80 cm
219,– €
Interliving Wohnzimmer Serie 2020 - Verwandlungs-Sideboard 151283 Interliving Wohnzimmer Serie 2020 - Verwandlungs-Sideboard 151283 Asteiche bianco & Schlamm – zwei Türen, zwei Klappen
od 4495,– €
GLOBO Deckenleuchte Undis GLOBO Deckenleuchte Undis quadratisch - Weiß - Länge ca. 54 cm
229,– €
GLOBO Deckenleuchte Jack GLOBO Deckenleuchte Jack weiß & schwarz - Länge ca. 69 cm
279,– €
Interliving BEST BUDDYS! Hängeleuchte Kirkcolm Interliving BEST BUDDYS! Hängeleuchte Kirkcolm naturfarbenes Holzgeflecht & Nickel – Durchmesser ca. 30 cm
39,95 €
Nino Stehleuchte Ando Nino Stehleuchte Ando Schwarz & Rauchfarben - Höhe ca. 150 cm
119,– €
Nino LED-Deckenleuchte Loxy - LED-Deckenlampe Nino LED-Deckenleuchte Loxy - LED-Deckenlampe Nickel & Opalglas - Länge ca. 75 cm
89,95 €
Nino LED-Balken-Deckenlampe Loxy für Ihre Wohnaccessoires Nino LED-Balken-Deckenlampe Loxy für Ihre Wohnaccessoires Opalglas & Nickel - Länge ca. 25 cm
27,95 €
Nino LED Sopt-Deckenlampe Loxy Nino LED Sopt-Deckenlampe Loxy Opalglas & Nickel - Länge ca. 40 cm
42,95 €
Nino LED-Schienen-Deckenlampe Loxy Nino LED-Schienen-Deckenlampe Loxy Opalglas & Nickel - Länge ca. 70 cm
54,95 €
1 z 9

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Bernd Schmaus

Společnost Gleissner jako rodinný podnik se mi líbí stejně jako úzká týmová spolupráce zde. Máme velký výběr svítidel, a to se zase líbí zákazníkům. Moje motto v oddělení svítidel je: U nás se Vám rozsvítí!

Roman Preis

Obchodní dům Gleißner Vás nenechá ve tmě tápat.
Moji kolegové i já se postaráme o to, aby Vaše obydlí vždy zárilo tím správným světlem.

Rozsáhlý sortiment osvětlení: LED lampy, stropní svítidla a další

Se správným světlem vytvoříte v každé místnosti příjemnou a pohodovou atmosféru. Různé lampy a svítidla zprostředkují pocit tepla a útulnosti. Světlo však zajišťuje nejen bezpečí a klidné prostředí, nýbrž přináší také funkční užitek. Jakmile se začíná stmívat, potřebujeme doplňkové zdroje světla, abychom mohli dobře vidět. V závislosti na dané situaci, dáváme přednost buď světlému a přímému světlu nebo tlumenému, nepřímému světlu. Gleissner je jako tradiční rodinný podnik členem celoevropského sdružení prodejců nábytku a jako Interliving-partner je schopen nabídnout všechny produkty, nábytek, doplňky a další zařízení za příznivé ceny.

Lampy a osvětlení pro všechny bytové oblasti

Nabízíme v našem sortimentu široký výběr nejrůznějších svítidel. Stropní lampy šetří místo a hodí se zejména do místností s nižším stropem. Na chodbě se postarají například o nezbytné světlo při přezouvání. Závěsná svítidla se montují rovněž na strop a ze stropu visí do volného prostoru. Pokud jsou umístěna nad jídelním stolem, pak se postarají o příjemnou atmosféru při večeři. Lustr dodá Vaší ložnici atmosféru královské komnaty.

Pro vytváření bodových světelných efektů se hodí zejména stojací a stolní lampy. Stolní lampy pak zdobí poličky, skříňky, parapety nebo psací stoly a umožňují tam přesné čtení a práci při dostatečném světle. Kromě toho u nás najdete vystavená také svítidla z moderních materiálů, jako například plastová, skleněná, hliníková, mosazná nebo papírová svítidla, ale také klasické lampy s nadčasovým designem. Nechte se inspirovat - v obchodním domě Gleissner najdete pro každý bytový styl a každou bytovou oblast to správné svítidlo.

Osvětlení pro obývací pokoje: stojací lampy, stropní a nástěnná svítidla

Obývací pokoj je centrem každého bytu a plní řadu funkcí. Slouží jako relaxační a klidová zóna, domácí kino, jídelna nebo jako místo pro hosty. Celá místnost a všechna svítidla v ní musí dostát nejrůznějším potřebám, takže jedno jediné světlo zde často nestačí. Centrální stropní svítidlo zajišťuje základní běžné osvětlení, pro nasvícení určitého prostoru se hodí stojací lampy s přímým nebo nepřímým osvětlením. V ideálním případě mají stojací lampy také flexibilní čtecí lampičku. Pomocí nastavitelného ramene pak můžete kužel světla snadno nasměrovat dle Vašeho přání a také samostatně ztlumit jas. Nástěnná svítidla vytváří dekorativní světelné efekty a poskytují příjemné světlo ve chvílích, kdy je obecné osvětlení ze stropního svítidla nežádoucí. Světelný kužel se šíří směrem nahoru nebo dolů, zvlášť zvýrazní strukturu tapety případně nástěnné malby na zdi.

Šetřete energií díky úsporným LED svítidlům

Šetrné využívání zdrojů a úspora energie se v dnešní době stává stále důležitější. Všechny výrobky z našeho oddělení osvětlení jsou vybaveny žárovkami s dlouhou životností, mají velmi nízkou spotřebu elektřiny a patří do energetické třídy A. Ještě vyšší potenciál úspor nabízejí úsporné zářivky a LED žárovky.

Vystavené zboží: špičková kvalita za skvělé ceny

Široký výběr nejrůznějších svítidel, ať už stolních nebo závěsných lamp, Vám nabízí také naše sekce Vystavené zboží. Tyto výrobky jsou okamžitě k dispozici a můžete si je u nás hned vyzvednout. Kromě toho můžete během slevových akcí zakoupit kvalitní svítidla za nízké ceny. Hledáte vhodný koncept osvětlení a ideální svítidla pro Váš obývací pokoj? Navštivte Gleissner Nábytek v bavorském Tirschenreuth. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Rozsáhlý sortiment osvětlení: LED lampy, stropní svítidla a další Se správným světlem vytvoříte v každé místnosti příjemnou a pohodovou atmosféru. Různé lampy a svítidla zprostředkují pocit... číst další informace »