Ocenění a vyznamenání

Pro tým Gleissner Nábytek je ctí získat ocenění. Ať už za zvláště vysokou spokojenost zákazníků nebo zvláště přívětivý obchodní dům pro všechny generace – je vždy skvělým potvrzením naší práce a každý den povzbuzením, abychom byli ještě lepší.

Zpětná vazba od zákazníků

 

SI_Siegel_2023_2024

Jakožto partner Interliving je Gleissner každý rok testován Service inspektorem, nezávislým institutem pro hodnocení spokojenosti zákazníků. Proto zákazníci permanentně hodnotí Gleissnera po zakoupení zboží  pomocí anonymního dotazníku. Pravidelné hodnocení nám pomáhá stále se zlepšovat. Pečeť Service inspektora Vám dává jistotu, že u Gleissnera je spokojenost zákazníka na prvním místě.

Ostatní informace najdete zde.

Vynikající obchod s nábytkem 2023

 

Siegel-Herausragendes-M-belhaus-2023sTpqMWEjASb0V

Německá společnost pro spotřebitelská studia (DtGV) udělila v dubnu 2023 partnerům Interliving ocenění Vynikající obchody s nábytkem. S celkovým hodnocením přes 90 % v oblastech zákaznických služeb, poradenství a sociální/regionální angažovanosti dosáhli partneři Interliving společně vynikajícího výsledku. Gleißner je jedním z přibližně 50 obchodů s nábytkem v Německu, které mohou jako partneři uvádět ve svém jménu Interliving.

Certifikované dodání a montáž

 

DGM-Siegel-Web-2018

Gleissner byl v únoru 2018 certifikován německou Jakostní nábytkovou společností (DGM). Pečeť „Certifikace dodání a montáže nábytku“ je důkaz toho, že necháváme pravidelně školit náš dodávací a montážní tým Gleissner a že jsou dodržovány požadavky na transport a montáž nábytku podle směrnic německé Jakostní nábytkové společnosti podle RAL-GZ 430 Anhang 05, 06. Slouží jako důkaz kvality a dává Vám jistotu při dodání a montáži Vašeho nového nábytku.

Bližší informace k certifikaci obdržíte zde.

Vítěz testu Weidenské zákaznické zrcadlo

 
RGB_KspSiegel-Weiden

Již 7. rok v řadě za sebou zvítězil Gleissner Nábytek ve Weidenském zákaznickém zrcadle v kategorii prodejny nábytku. Velký počet spokojených zákazníků zvolil Gleissner Nábytek opětovně jedničkou v regionu Weiden, Tirschenreuth a Marktredwitz.

Člen skupiny Interliving

 

IL-Partner58b569fdc0488

Gleissner je jedním z cca. 50 středně velkých obchodních domů s nábytkem v Německu, který nese ve svém názvu značku Interliving. Tato značka je příslibem kvality, kterou Gleissner nabízí svým zákazníkům. Samozřejmě zůstává náš rodinný podnik již 145 let 100% samostatný.

Interliving je jednou z největších značek na trhu s nábytkem a reprezentuje hodnoty středně velkého obchodu, jakými je například férové jednání, sociální angažovanost a blízkost k zákazníkovi. Kromě toho na první pohled signalizuje, že společnost Gleissner dodržuje určité standardy, např. si nechává certifikovat kvalitu služeb a montážních prací. Členové skupiny Interliving jsou součástí silného společenství, které je vždy zárukou dobré ceny a nejnovější produktů.

Bližší informace najdete zde.

Přívětivost pro všechny generace

 

Generationenfreundlichkeit

Celoněmeckou značkou kvality „Přívětivé nakupování pro všechny generace“ mohou být vyznamenány maloobchodní prodejny v celém Německu. Na základě kritérií speciálně vyvinutých pro tento proces testují hodnotitelé především nabídku služeb, přístupové možnosti, vybavenost obchodních prostor, jakož i servisní chování maloobchodníků. Gleissner Nábytek patří k vyznamenaným společnostem.

Ostatní informace najdete zde.

Reprezentant pro rodinnou přívětivost

 

Urkunde-Botschafter-Familienfreundlichkeit-2019

Okres Tirschenreuth každoročně vyhlašuje podnik s rodinnou přívětivostí v praxi. Interliving Gleissner je jeden z vyznamenaných podniků roku 2019.

Bližší informace naleznete zde.