Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Markus Leitner

Cíleně, bezpečně a odborně, vždy aktuálně s dobou - od roku 1981 realizuji přání zákazníků. Vyučil jsem se prodavačem nábytku u společnosti Gleissner, kde jsem získal velmi dobrou přípravu a již přes 20 let jsem profesionálním prodavačem kuchyní.

Christine Malzer

Kuchyně je místem setkávání rodiny a přátel, srdcem domácnosti. Ať se jedná o Váš první malý byt nebo extravagantní řešení rodinného domu – u mne získáte individuálně navrženou kuchyň díky mým dlouholetým zkušenostem a lásce k detailu. Když zákazníci šťastně vypráví o jejich nové kuchyni z Gleissner Nábytek, je to vždy nové povzbuzení a ta největší chvála.

Sven Methner

Díky mému vzdělání, 15-leté práci jako truhlář a řadě školení pro oblast kuchyní vnáším do plánování kuchyně spoustu odborných znalostí. Pracovní klima je příjemné, spolupráce se vyznačuje uznáváním hodnot a respektem. Již více než 13 let se mohu spolehnout na trvalý rozvoj v Gleissner Nábytek a jako odborný poradce pro kuchyně se těším na dennodenní nové a rozmanité úkoly.

Sebastian Forte

U společnosti Gleissner jsem již od ukončení školy, tedy 13 let. Klima zde je zcela výjimečné, v této rodinné atmosféře se cítí nejen zaměstnanci, ale také zákazníci velmi dobře. Prostě jako jedna rodina.

Theresa Grüner

  • PO /
  • ÚT  /
  • ST  09:00 - 19:00 hod
  • ČT 13:00 - 14:00 hod
  •   09:00 - 19 hod
  • SO 09:00 - 13:00 hod

Zastoupení: pan Methner

Naplánujte si novou kuchyňskou linku v našem 3D plánovači kuchyní

Náš plánovač kuchyní je zdarma, funguje online bez nutnosti stahování a umožňuje vytvořit 3D návrh kuchyně dle Vašich představ. Tento plánovací pomocník představuje takříkajíc Vaše domácí kuchyňské studio. Navrhněte si novou kuchyňskou linku snadno a bez komplikací na internetu pomocí Drag & Drop (uchopením a tažením myší). Pro intuitivní ovládání potřebujete pouze obyčejnou počítačovou myš. Se stisknutým tlačítkem myši můžete měnit perspektivu a dívat se na kuchyň z různých úhlů, kolečkem myši si pak můžete zobrazení přiblížit nebo oddálit.

Jak funguje plánovač kuchyní Gleissner?

Od prvotní představy až po kompletní návrh kuchyně jsou zapotřebí pouze čtyři kroky. V prvním kroku zadáte rozměry místnosti (šířku a délku) a vyberete příslušný půdorys, např. často ve tvaru písmene L. V tomto kroku musíte rovněž zadat umístění oken a dveří. Pak následuje plánovací fáze; zde se jedná především o zařízení kuchyně. Patří sem výběr sporáku - s troubou nebo bez, lednice, dřez, horní a dolní skříňky pro ukládání hrnců a nádobí. Následuje výběr dvířek a madel, osazení pracovní desky a výběr materiálů. V našem sortimentu najdete korpusy skříněk v různých barvách a z různých materiálů. Pokud chcete návrh dokončit, musíte v posledním kroku vyplnit a odeslat formulář. Poté od nás obdržíte e-mail s Vašimi osobními přístupovými údaji. Tak můžete Váš návrh kdykoliv opět otevřít, znovu přepracovat nebo vytvořit verzi pro tisk.

Plánovací pomocník a odborné poradenství od specialisty na kuchyně

Pomocí našeho plánovače si můžete Vaši budoucí kuchyň navrhnout dle Vašich individuálních potřeb a přesně na míru. Díky různým volbám v rámci jednotlivých plánovacích kroků můžete sestavit vhodnou kuchyni pro jakoukoliv místnost a nejrůznější potřeby.

Máte otázky k našemu plánovači kuchyní? Jako specialisté na kuchyně Vám s našimi zkušenostmi a odbornými znalostmi při navrhování rádi poradíme. Kontaktujte nás, my zodpovíme všechny otázky na téma kuchyně a plánování.

Naplánujte si novou kuchyňskou linku v našem 3D plánovači kuchyní Náš plánovač kuchyní je zdarma, funguje online bez nutnosti stahování a umožňuje vytvořit 3D návrh kuchyně dle Vašich... číst další informace »