Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Markus Leitner

Cíleně, bezpečně a odborně, vždy aktuálně s dobou - od roku 1981 realizuji přání zákazníků. Vyučil jsem se prodavačem nábytku u společnosti Gleissner, kde jsem získal velmi dobrou přípravu a již přes 25 let jsem profesionálním prodavačem kuchyní.

Christine Malzer

Kuchyně je místem setkávání rodiny a přátel, srdcem domácnosti. Ať se jedná o Váš první malý byt nebo extravagantní řešení rodinného domu – u mne získáte individuálně navrženou kuchyň díky mým dlouholetým zkušenostem a lásce k detailu. Když zákazníci šťastně vypráví o jejich nové kuchyni z Gleissner Nábytek, je to vždy nové povzbuzení a ta největší chvála.

Sven Methner

Díky mému vzdělání, 15-leté práci jako truhlář a řadě školení pro oblast kuchyní vnáším do plánování kuchyně spoustu odborných znalostí. Pracovní klima je příjemné, spolupráce se vyznačuje uznáváním hodnot a respektem. Již více než 20 let se mohu spolehnout na trvalý rozvoj v Gleissner Nábytek a jako odborný poradce pro kuchyně se těším na dennodenní nové a rozmanité úkoly.

Sebastian Forte

U společnosti Gleissner jsem již od ukončení školy, tedy 13 let. Klima zde je zcela výjimečné, v této rodinné atmosféře se cítí nejen zaměstnanci, ale také zákazníci velmi dobře. Prostě jako jedna rodina.

Heidi Buhl

Die Küche ist das Herz eines Hauses oder einer Wohnung. Hier findet Leben und Familie statt. Aufgrund langjähriger Erfahrung kann ich Ihnen kreative Planungen mit individuellen Lösungen und tollen Ausstattungen anbieten.
…und niemals vergessen: Die  besten Partys enden in der Küche!
Ich freue mich auf einen Termin mit Ihnen.

Naplánujte si novou kuchyňskou linku v našem 3D plánovači kuchyní

Náš plánovač kuchyní je zdarma, funguje online bez nutnosti stahování a umožňuje vytvořit 3D návrh kuchyně dle Vašich představ. Tento plánovací pomocník představuje takříkajíc Vaše domácí kuchyňské studio. Navrhněte si novou kuchyňskou linku snadno a bez komplikací na internetu pomocí Drag & Drop (uchopením a tažením myší). Pro intuitivní ovládání potřebujete pouze obyčejnou počítačovou myš. Se stisknutým tlačítkem myši můžete měnit perspektivu a dívat se na kuchyň z různých úhlů, kolečkem myši si pak můžete zobrazení přiblížit nebo oddálit.

Jak funguje plánovač kuchyní Gleissner?

Od prvotní představy až po kompletní návrh kuchyně jsou zapotřebí pouze čtyři kroky. V prvním kroku zadáte rozměry místnosti (šířku a délku) a vyberete příslušný půdorys, např. často ve tvaru písmene L. V tomto kroku musíte rovněž zadat umístění oken a dveří. Pak následuje plánovací fáze; zde se jedná především o zařízení kuchyně. Patří sem výběr sporáku - s troubou nebo bez, lednice, dřez, horní a dolní skříňky pro ukládání hrnců a nádobí. Následuje výběr dvířek a madel, osazení pracovní desky a výběr materiálů. V našem sortimentu najdete korpusy skříněk v různých barvách a z různých materiálů. Pokud chcete návrh dokončit, musíte v posledním kroku vyplnit a odeslat formulář. Poté od nás obdržíte e-mail s Vašimi osobními přístupovými údaji. Tak můžete Váš návrh kdykoliv opět otevřít, znovu přepracovat nebo vytvořit verzi pro tisk.

Plánovací pomocník a odborné poradenství od specialisty na kuchyně

Pomocí našeho plánovače si můžete Vaši budoucí kuchyň navrhnout dle Vašich individuálních potřeb a přesně na míru. Díky různým volbám v rámci jednotlivých plánovacích kroků můžete sestavit vhodnou kuchyni pro jakoukoliv místnost a nejrůznější potřeby.

Máte otázky k našemu plánovači kuchyní? Jako specialisté na kuchyně Vám s našimi zkušenostmi a odbornými znalostmi při navrhování rádi poradíme. Kontaktujte nás, my zodpovíme všechny otázky na téma kuchyně a plánování.

Naplánujte si novou kuchyňskou linku v našem 3D plánovači kuchyní Náš plánovač kuchyní je zdarma, funguje online bez nutnosti stahování a umožňuje vytvořit 3D návrh kuchyně dle Vašich... číst další informace »