Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
1 z 26
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
NOVÉ
Interliving Sofa Serie 4300 - Eckkombination Interliving Sofa Serie 4300 - Eckkombination
od 2 000,– € *
NOVÉ
KAWOO Ecksofa Santa Lucia - Polstermöbel KAWOO Ecksofa Santa Lucia - Polstermöbel
od 2 300,– € *
NOVÉ
Interliving Sofa Serie 4251 - Eckkombination Interliving Sofa Serie 4251 - Eckkombination
od 2 300,– € *
NOVÉ
Interliving Sofa Serie 4252 - Eckkombination Interliving Sofa Serie 4252 - Eckkombination
od 2 185,– € *
NOVÉ
NOVÉ
Interliving Sofa Serie 4252 - Zweisitzer Interliving Sofa Serie 4252 - Zweisitzer
od 1 110,– € *
NOVÉ
Interliving Sofa Serie 4252 - Dreisitzer Interliving Sofa Serie 4252 - Dreisitzer
od 1 365,– € *
NOVÉ
Interliving Sofa Serie 4000 - Eckkombination Interliving Sofa Serie 4000 - Eckkombination
od 4 200,– € *
NOVÉ
Interliving Sofa Serie 4053 - Eckkombination Interliving Sofa Serie 4053 - Eckkombination
od 3 500,– € *
Ecksofa bzw. Eckcouch mit LED-Beleuchtung Ecksofa bzw. Eckcouch mit LED-Beleuchtung
od 815,– € *
Modulmaster Wohnlandschaft Sion Modulmaster Wohnlandschaft Sion
od 1 890,– € *
Ecksofa Ecksofa
od 2 595,– € *
Leder-Ecksofa Leder-Ecksofa
od 2 620,– € *
Leder-Hockerbank Leder-Hockerbank
od 600,– € *
Leder-Hockerbank Leder-Hockerbank
od 670,– € *
Leder-Ecksofa Leder-Ecksofa
od 3 475,– € *
Leder-Ecksofa Leder-Ecksofa
od 3 530,– € *
Hockerbank Hockerbank
od 455,– € *
2,5-Sitzer Sofa 2,5-Sitzer Sofa
od 1 510,– € *
Ecksofa Ecksofa
od 2 325,– € *
1 z 26

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Jürgen Lautenbacher

23 let pracuji s nábytkem a tak mohu nabídnout spoustu odborné kompetence, abychom společně s Vámi našli nábytek, který Vám bude přesně vyhovovat a s nímž se budete cítit dobře tak, abyste vytvořili pohodový domov s novým nábytkem za skvělé ceny. Spokojen jsem tehdy, když se zákazník po plánování, poradenství a prodeji může vydat na cestu domů s naprostou spokojeností a vnitřním štěstím.

Harald Kannenberg

Motto společnosti Gleissner „Zážitek z bydlení“ se stalo mým povoláním. Již více než 17 let plním denně veškerá přání zákazníků, která by snad nemohla být různorodější. Výraz ve tváři spokojeného zákazníka, jeho radost a uvolnění při nakupování zde v Gleissner Nábytek mě  těší každý den.

André Dorschner

Od roku 1980 prokazuji svůj vkus jako poradce pro zařizování interiérů. V Gleissner Nábytek najde zákazník nejen obrovský výběr moderního nábytku, ale také získává jistotu při nákupu díky desítkám let mých zkušeností.

Stephan Wagler

V nábytkářském průmyslu pracuji již od roku 1990. Původně jsem se vyučil čalouníkem v jedné řemeslné dílně. U Gleissnera mi prostě vyhovuje pracovní klima. Harmonie mezi námi je důležitá, aby naši zákazníci cítili dobře – a sám pro to dělám maximum!

Anna Maria Klisch

Dennodenní styk se zákazníky mě nesmírně baví už 22 let. V rámci osobní konzultace mohu dát zákazníkům pocit, že zde jsou v dobrých rukou – a proto se vždy rádi vrací.

Pohovky a gauče – srdce každého obývacího pokoje

Pohovky a gauče nabízejí místo pro pohodu a nesmějí chybět v žádném obývacím pokoji. Často jsou centrem domu, ve kterém tráví celá rodina svůj příjemný večer. Pohovka je pohodlná, vybízí k odpočinku a přispívá k atmosféře celého prostoru. Ať už atraktivní pohovka nebo komfortní obývací interier, u Interliving Gleissner najdete kvalitní nábytek, funkčnost a design v jednom.

Pohovky a gauče pro každý vkus – různé čalounění a potahy

Náš čalouněný nábytek pro region Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary je k dispozici v nesčetných barvách a potazích – pro každý individuální vkus je zde vhodná pohovka. Kožená sedačka přesvědčí svým ušlechtilým vzhledem a vysokou životností. Kromě toho se rychle přizpůsobí tělesné teplotě. U látkových potahů máte na výběr mezi mikrovláknem a strukturovanými potahy. Tyto jsou obzvláště odolné a vypadají i po stálém používání stylově. Mikrovlákno má tu výhodu, že se nechá jednoduše vyčistit, poněvadž se nečistoty nedostanou do vlákna.

Čalouněný nábytek vyzkoušejte v regionu Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary

Podobně jako u materiálů je velký výběr velikostí a tvarů. Rozhodující kritérium výběru při nákupu je však dispozice místa a funkčnost. Ať už jednomístná nebo dvou či třímístná varianta, jednotlivá pohovka nabízí četné možnosti kombinací a nezabere mnoho místa. Do malého prostoru s hodí rohové sedací soupravy, které výborně využijí rohový prostor. Další alternativou pro úsporu místa jsou rozkládací pohovky, které mohou být přes den využívány jako gauč a večer přestavěny na spaní. Prostor pod lůžkem nabízí dodatečný úložný prostor. Máte-li v obývacím pokoji obzvlášť mnoho místa, přichází v úvahu sedací souprava sestavená z více komponentů, na které najde své místo celá rodina nebo přátelé.

Objevte nezpočet různých pohovek: rohové pohovky, jednomístné nebo dvoumístné pohovky, sedací soupravy nebo rozkládací gauče a mnoho dalšího čalouněného nábytku. Navštivte nás v našem domě nábytku v Tirschenreuthu-Süd a otestujte komfort sezení na našich pohovkách a gaučích přímo na místě. Rádi Vás podpoříme jako zkušení poradci při Vašem rozhodování. Těšíme se na Vás!

Pohovky a gauče – srdce každého obývacího pokoje Pohovky a gauče nabízejí místo pro pohodu a nesmějí chybět v žádném obývacím pokoji. Často jsou centrem domu, ve kterém tráví celá rodina svůj... číst další informace »