O nás

Liselotte und Jörg Kulzer

Gleissner Nábytek je s více než 20.000 metry čtverečními celkové plochy jednou z největších prodejen nábytku v severovýchodním Bavorsku. V jižní části města Tirschenreuthu Vám prezentujeme široký výběr nábytku, kuchyní a (téměř) všechno kolem bydlení a zařízení domácnosti. Jsme tradiční středně velká rodinná firma, která již pátou generací úspěšně pokračuje v podnikatelské tradici v Tirschenreuthu, v severní části regionu Horní Falc. Cítíme zvlášť silné pouto a závazek vůči našemu regionu, jeho obyvatelům a našim cca. 100 zaměstnancům.

Blízkost, lidskost a zodpovědnost jsou po více než 145 let základními pilíři naší firemní politiky.

Blízkost

Gleissner je moderní společnost, která však stojí na tradičních hodnotách, mezi které patří především blízkost k zákazníkovi. Ať už osobně, telefonicky nebo e-mailem - vždy nám můžete přímo zavolat, spojit se osobně s příslušným pracovníkem, ať už jde o dotaz, individuální konzultaci, pochvalu či stížnost.

Lidskost

U Gleissnera je středem zájmu člověk. Jako podnikatelé si dennodenně uvědomujeme velkou zodpovědnost za naše zaměstnance. V naší firmě udržujeme otevřenou komunikaci, férové a kolegiální pracovní prostředí s plochou hierarchií. Jsme všichni (téměř) jako jedna velká rodina.

Zodpovědnost

Je pro nás velmi důležité, abychom náš obchodní úspěch sdíleli také s ostatními. Proto se společnost Gleissner již po několik desetiletí angažuje v sociálních projektech v našem regionu a v různých funkcích se aktivně podílí na společenské zodpovědnosti.

Gleissner je členem skupiny Interliving (Informační brožura je zde. (německy)).

 Urkunde-Interliving58ed133be9e4d

Srdečně vítejte v Gleissner Nábytek!

Vaši

Unterschriften

a všichni zaměstnanci Gleissner Nábytek