Gleissner Nábytek - velký výběr nábytku a inovativní nápady pro bydlení

Už se Vám nelíbí staré zařízení Vašeho pokoje nebo jste se právě přestěhovali do nového bytu a chcete ho zařídit? Pak je Gleissner Nábytek v bavorském Tirschenreuth tím správným místem pro Vás. Na třech velkých patrech prezentujeme velký výběr kvalitního nábytku od renomovaných výrobců pro všechny oblasti bydlení. Nabízíme Vám široký sortiment nejrůznějšího nábytku: čalouněný nábytek, kontinentální postele (boxspring), skříňky a komody, poličky, nábytek do dětského pokoje, pracoven a mnohé další. Pro každou potřebu zde najdete to pravé, protože jsou výrobky k dispozici z různých druhů dřeva a v individuálních provedeních.

Nábytek a nápady pro bydlení pro příjemnou domácí atmosféru

Ve vlastních čtyřech stěnách se chceme cítit doma a bezpečně. Zařízení a nábytek přitom hrají důležitou roli. Kromě funkčních vlastností, jako je spaní, stolování nebo vaření, jsou důležité také emocionální aspekty. Zařízení utváří charakter a propůjčuje celé místnosti osobní atmosféru. Každá místnost by měla být zařízena individuálně a přesto harmonicky zapadat do celkového obrazu bytu.

I jen barva nebo volba dřeva mohou silně ovlivnit, jak bude místnost působit. Světlé skříně propůjčují svěží vzhled a malé místnosti se pak zdají být prostorově větší. Bílá dvířka s vysokým leskem vytváří moderní atmosféru. Tmavý nábytek naproti tomu plně vynikne zejména ve větších místnostech, kde působí ušlechtile a klasicky.

Jednotlivé obytné prostory jsou využívány různě, a proto musí odpovídat různým požadavkům. V obývacím pokoji má své místo nejen pohovka nebo konferenční stolek, ale také skříně a poličky se zde starají o pořádek a nabízí spoustu úložného prostoru. Stejně tak užitečné jsou komody a skříňky, do nichž lze pohodlně uložit oblečení nebo nádobí a knihy. Také ve vstupní oblasti jsou komody užitečné, šatní skříně a velké zrcadlo zde dotváří celkový obraz.

Gleissner - velký specializovaný obchod s nábytkem v oblasti Cheb, Mariánské Lázně, Karlovy Vary

V našem obchodním domě v Tirschenreuthu (Bavorsko) prezentujeme na více než 20.000 metrech čtverečních celkové plochy komplexní sortiment nábytku pro všechny oblasti: ložnice, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, pracovna nebo dětský pokoj. Rodinná firma Gleissner byla založena v roce 1872 jako truhlářská dílna a již více než 145 let si získává spokojené zákazníky díky vynikajícím službám, špičkové kvalitě a výhodným cenám. Již pátá generace původní rodiny majitelů provozuje tento obchod s nábytkem. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich výrobků nebo výstavy bytového zařízení, kontaktujte nás zde. Naši pracovníci Vám rádi pomohou a zodpoví Vaše dotazy přátelsky a kompetentně.

Prohlédněte si nábytek přímo u nás

Získejte osobní dojem a přesvědčte se sami o kvalitě našich výrobků při návštěvě našeho obchodního domu. Vystavené zboží je rozděleno do jednotlivých bytových oblastí, takže se návštěvníci rychle zorientují. Celková plocha prodejny je více než 20.000 metrů čtverečních. Uvidíte zde vystavené nejen aktuální nápady pro bydlení, ale můžete si zde bytové zařízení i bezprostředně zažít. Návštěvníci si u nás mohou nový nábytek prohlédnout a přímo vyzkoušet.

Naše specialisté na interiér pravidelně obnovují výstavní plochy v našem obchodním domě a zohledňují přitom trendy z veletrhů z celého světa. Projděte si jednotlivé oblasti a nechejte se inspirovat aktuálními barvami a kombinacemi pro podlahy a doplňky. Ukážeme Vám, jak můžete spojit funkčnost a pohodlí. Vhodně vybavený domov se může stát bytovou oázou s příjemnou atmosférou.

Navštivte naši expozici nábytku a nechejte se nadchnout. Sbírejte nové nápady a pomocí našeho nábytku utvářejte Váš domov, aby se stal rájem, kde se budete cítit dobře. Naši pracovníci Vás přivítají v příjemné a přátelské atmosféře a těší se na Vaši návštěvu. Srdečně vítejte u Gleissnera v Tirschenreuthu!

Gleissner Nábytek - velký výběr nábytku a inovativní nápady pro bydlení Už se Vám nelíbí staré zařízení Vašeho pokoje nebo jste se právě přestěhovali do nového bytu a chcete ho zařídit? Pak je... číst další informace »