Volná místa a učební obory

2016_12_GL_Bild_Job_1800x670px_Entwurf_3-Kleiner 

Volná místa u společnosti Gleissner

Společnost Gleissner je moderní a na budoucnost orientovaná rodinná firma, která je v Tirschenreuthu aktivní a úspěšná již více než 145 let. Práce je pro společnost Gleissner zábava, neboť člověk je u nás ve středu zájmu. V naší firmě udržujeme otevřenou komunikaci, férové a kolegiální pracovní prostředí s plochou hierarchií. Jsme všichni (téměř) jako jedna velká rodina.

Vzdělávání u společnosti Gleissner

Abychom mohli perfektně uspokojovat individuální požadavky zákazníků při zařizování jejich domova, je nutné, aby se naši pracovníci nejdříve naučili znalostem a získali odbornou kompetenci. Proto si již po mnoho let nejraději sami vychováváme náš budoucí odborný personál. Zpravidla jsou naši učňovští pracovníci po ukončení školy zaměstnáni nejprve na zkoušku a teprve pak získají cíleně místo v našem obchodě při zohlednění jejich dovedností a přání.

Žádosti o pracovní místo z Čech jsou samozřejmě srdečně vítány. Dobrá znalost němčiny je základním předpokladem pro tuto pozici.

Zde je možné ucházet se o pracovní místo přímo u Gleissnera online: Žádost o místo - online

 

Aktuální volná místa a učňovské pozice

 
  Volná místa u společnosti Gleissner Společnost Gleissner je moderní a na budoucnost orientovaná rodinná firma, která je v Tirschenreuthu aktivní a úspěšná již více než 145 let. Práce... číst další informace »

Montér kuchyní (ž/m)

Hledáme Vás pro posílení našeho týmu. Nyní se ucházet o místo!

Spolupracovník na rozvoz nábytku (m/ž)

Přidej se do našeho týmu. Společně to zvládneme!

Montér nábytku a kuchyní (ž/m)

Hledáme Vás pro posílení našeho týmu. Nyní se ucházet o místo!

Učební obor: Specialista/specialistka pro...

Jsi řemeslně zručný/á a zajímá tě technika? Pracuješ rád/a v týmu?