Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Markus Leitner

Cíleně, bezpečně a odborně, vždy aktuálně s dobou - od roku 1981 realizuji přání zákazníků. Vyučil jsem se prodavačem nábytku u společnosti Gleissner, kde jsem získal velmi dobrou přípravu a již přes 25 let jsem profesionálním prodavačem kuchyní.

Christine Malzer

Kuchyně je místem setkávání rodiny a přátel, srdcem domácnosti. Ať se jedná o Váš první malý byt nebo extravagantní řešení rodinného domu – u mne získáte individuálně navrženou kuchyň díky mým dlouholetým zkušenostem a lásce k detailu. Když zákazníci šťastně vypráví o jejich nové kuchyni z Gleissner Nábytek, je to vždy nové povzbuzení a ta největší chvála.

Sven Methner

Díky mému vzdělání, 15-leté práci jako truhlář a řadě školení pro oblast kuchyní vnáším do plánování kuchyně spoustu odborných znalostí. Pracovní klima je příjemné, spolupráce se vyznačuje uznáváním hodnot a respektem. Již více než 20 let se mohu spolehnout na trvalý rozvoj v Gleissner Nábytek a jako odborný poradce pro kuchyně se těším na dennodenní nové a rozmanité úkoly.

Sebastian Forte

U společnosti Gleissner jsem již od ukončení školy, tedy 13 let. Klima zde je zcela výjimečné, v této rodinné atmosféře se cítí nejen zaměstnanci, ale také zákazníci velmi dobře. Prostě jako jedna rodina.

Heidi Buhl

Die Küche ist das Herz eines Hauses oder einer Wohnung. Hier findet Leben und Familie statt. Aufgrund langjähriger Erfahrung kann ich Ihnen kreative Planungen mit individuellen Lösungen und tollen Ausstattungen anbieten.
…und niemals vergessen: Die  besten Partys enden in der Küche!
Ich freue mich auf einen Termin mit Ihnen.

Naplánujte si rustikální kuchyň u kuchyňských profesionálů

Rustikální kuchyně nadchnou svou harmonickou atmosférou a vyvolají nostalgické vzpomínky. Styl je velmi mnohostranný, romantický,hravý a venkovský zároveň. Pohodový charakter se odráží v materiálech a doplňcích, přitom platí: samozřejmě to hlavní. Světlé dřevo a vybraná rámovaná dvířka se starají o útulnost. Rustikální kuchyň je zázemím a místem setkání pro celou rodinu. Pokud si chcete naplánovat svou vysněnou kuchyň právě ve venkovském stylu, jste správně u Gleissnera – velkého specialisty na kuchyně v severovýchodním Bavorsku.

Venkovské kuchyně – rustikální, romantické a zároveň hravé

Co se týče výběru barev a materiálů orientuje se venkovský styl na přírodu a na její barevné odstíny. Rustikální vzhled kuchyní se vyznačuje teplými a světlými barvami. Pastelové tóny a béžově nebo krémově zbarvené základní nátěry zapadají do romantického prostředí. Květinové motivy a vzory s proužky, puntíky a nebo kostky se starají o čerstvé motivy. Materiály jako dřevo, ratan, keramika nebo kámen jsou typické znaky pro venkovský styl bydlení. Na místo jasných linii převládají bohatá zdobení a dvířka s prolisy.

Objevte u Gleissnera moderní rustikální kuchyně v New-Classic-stylu

Tmavá kazetová dvířka a těžké skříně patří minulosti. Moderní venkovské kuchyně si pohrávají s kontrastem mezi starým a novým – moderní sporák s indukční varnou deskou se setkává s emailovým dřezem – a kombinují moderní designové prvky s klasickým venkovským stylem. Nejen v moderní rustikální kuchyni jsou harmonicky propojeny nostalgická pohoda a nejnovější technika. Úsporné a aktuální elektrospotřebiče s moderními funkcemi jsou standardem.

Gleissner je v regionu Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary jeden z největších specialistů na kuchyně všeho druhu: Rustikální kuchyně, moderní nebo klasické. Důvěřujte expertizám zkušených pracovníků a využijte profesionálního poradenství a podpory při plánování Vaší vysněné kuchyně. Nechte se při návštěvě u nás inspirovat! Těšíme se na Vás!

Naplánujte si rustikální kuchyň u kuchyňských profesionálů Rustikální kuchyně nadchnou svou harmonickou atmosférou a vyvolají nostalgické vzpomínky. Styl je velmi mnohostranný, romantický,hravý... číst další informace »