Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Markus Leitner

Cíleně, bezpečně a odborně, vždy aktuálně s dobou - od roku 1981 realizuji přání zákazníků. Vyučil jsem se prodavačem nábytku u společnosti Gleissner, kde jsem získal velmi dobrou přípravu a již přes 20 let jsem profesionálním prodavačem kuchyní.

Christine Malzer

Kuchyně je místem setkávání rodiny a přátel, srdcem domácnosti. Ať se jedná o Váš první malý byt nebo extravagantní řešení rodinného domu – u mne získáte individuálně navrženou kuchyň díky mým dlouholetým zkušenostem a lásce k detailu. Když zákazníci šťastně vypráví o jejich nové kuchyni z Gleissner Nábytek, je to vždy nové povzbuzení a ta největší chvála.

Sven Methner

Díky mému vzdělání, 15-leté práci jako truhlář a řadě školení pro oblast kuchyní vnáším do plánování kuchyně spoustu odborných znalostí. Pracovní klima je příjemné, spolupráce se vyznačuje uznáváním hodnot a respektem. Již více než 13 let se mohu spolehnout na trvalý rozvoj v Gleissner Nábytek a jako odborný poradce pro kuchyně se těším na dennodenní nové a rozmanité úkoly.

Sebastian Forte

U společnosti Gleissner jsem již od ukončení školy, tedy 13 let. Klima zde je zcela výjimečné, v této rodinné atmosféře se cítí nejen zaměstnanci, ale také zákazníci velmi dobře. Prostě jako jedna rodina.

Theresa Grüner

  • PO /
  • ÚT  /
  • ST  09:00 - 19:00 hod
  • ČT 13:00 - 14:00 hod
  •   09:00 - 19 hod
  • SO 09:00 - 13:00 hod

Zastoupení: pan Methner

Naplánujte si rustikální kuchyň u kuchyňských profesionálů

Rustikální kuchyně nadchnou svou harmonickou atmosférou a vyvolají nostalgické vzpomínky. Styl je velmi mnohostranný, romantický,hravý a venkovský zároveň. Pohodový charakter se odráží v materiálech a doplňcích, přitom platí: samozřejmě to hlavní. Světlé dřevo a vybraná rámovaná dvířka se starají o útulnost. Rustikální kuchyň je zázemím a místem setkání pro celou rodinu. Pokud si chcete naplánovat svou vysněnou kuchyň právě ve venkovském stylu, jste správně u Gleissnera – velkého specialisty na kuchyně v severovýchodním Bavorsku.

Venkovské kuchyně – rustikální, romantické a zároveň hravé

Co se týče výběru barev a materiálů orientuje se venkovský styl na přírodu a na její barevné odstíny. Rustikální vzhled kuchyní se vyznačuje teplými a světlými barvami. Pastelové tóny a béžově nebo krémově zbarvené základní nátěry zapadají do romantického prostředí. Květinové motivy a vzory s proužky, puntíky a nebo kostky se starají o čerstvé motivy. Materiály jako dřevo, ratan, keramika nebo kámen jsou typické znaky pro venkovský styl bydlení. Na místo jasných linii převládají bohatá zdobení a dvířka s prolisy.

Objevte u Gleissnera moderní rustikální kuchyně v New-Classic-stylu

Tmavá kazetová dvířka a těžké skříně patří minulosti. Moderní venkovské kuchyně si pohrávají s kontrastem mezi starým a novým – moderní sporák s indukční varnou deskou se setkává s emailovým dřezem – a kombinují moderní designové prvky s klasickým venkovským stylem. Nejen v moderní rustikální kuchyni jsou harmonicky propojeny nostalgická pohoda a nejnovější technika. Úsporné a aktuální elektrospotřebiče s moderními funkcemi jsou standardem.

Gleissner je v regionu Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary jeden z největších specialistů na kuchyně všeho druhu: Rustikální kuchyně, moderní nebo klasické. Důvěřujte expertizám zkušených pracovníků a využijte profesionálního poradenství a podpory při plánování Vaší vysněné kuchyně. Nechte se při návštěvě u nás inspirovat! Těšíme se na Vás!

Naplánujte si rustikální kuchyň u kuchyňských profesionálů Rustikální kuchyně nadchnou svou harmonickou atmosférou a vyvolají nostalgické vzpomínky. Styl je velmi mnohostranný, romantický,hravý... číst další informace »