Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
1 z 18
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Interliving Esszimmer Serie 5102 - Armlehn-Schalenstuhl Interliving Esszimmer Serie 5102 - Armlehn-Schalenstuhl sandfarbene Mikrofaser Atlantis 914 & Kernbuchefüße
od 290,– € *
Interliving Esszimmer Serie 5102 - Armlehn-Schalenstuhl Interliving Esszimmer Serie 5102 - Armlehn-Schalenstuhl graue Mikrofaser Tirol Kiesel 489 & Eiche
od 290,– € *
Interliving Esszimmer Serie 5102 - Armlehn-Schalenstuhl Interliving Esszimmer Serie 5102 - Armlehn-Schalenstuhl aquafarbener Bezug Tirol 484 & Wildeichefüße
od 290,– € *
Interliving Esszimmer Serie 5102 - Schalenstuhl Interliving Esszimmer Serie 5102 - Schalenstuhl graphitfarbener Bezug Tirol 480 & Wildeichefüße
od 250,– € *
Designer-Armlehnstuhl Designer-Armlehnstuhl weiße Kunststoffschale 032 & schwarzes Metallgestell Eifelturm
od 130,– € *
Designer-Armlehnstuhl Designer-Armlehnstuhl graue Kunststoffschale 039 & verchromtes Metallgestell Eifelturm
od 130,– € *
Designer-Armlehnstuhl Designer-Armlehnstuhl pastellgrüne Kunststoffschale 037 & schwarzes Stativgestell
od 145,– € *
Designer-Armlehnstuhl Designer-Armlehnstuhl pastellblaue Kunststoffschale 038 & Eichenholzfüße & Metallstreben
od 195,– € *
Designer-Armlehnstuhl Designer-Armlehnstuhl pastellblaue Kunststoffschale 038 & schwarzes Vierfußgestell
od 145,– € *
Designer-Armlehnstuhl Designer-Armlehnstuhl basaltfarbener Webstoff 160 & schwarzes Vierfußgestell
od 220,– € *
Schwingstuhl Schwingstuhl graue Bezugkombination & anthrazitfarbenes Gestell
od 215,– € *
Barhocker Barhocker braune Bezugkombination & anthrazitfarbenes Gestell
od 215,– € *
Barhocker Barhocker graue Bezugkombination & anthrazitfarbenes Gestell
od 215,– € *
Barhocker Barhocker braune Bezugkombination & anthrazitfarbenes Gestell
od 240,– € *
Barhocker Barhocker graue Bezugkombination & anthrazitfarbenes Gestell
od 240,– € *
Armlehn-Vierfußstuhl Armlehn-Vierfußstuhl dunkelgraues Kunstleder GX & anthrazitfarbene Metallfüße
239,– € *
Armlehn-Vierfußstuhl Armlehn-Vierfußstuhl cappuccinofarbenes Kunstleder CX & anthrazitfarbene Metallfüße
od 215,– € *
Vierfußstuhl Vierfußstuhl dunkelgraues Kunstleder GX & anthrazitfarbene Metallfüße
199,– € *
Vierfußstuhl Vierfußstuhl cappuccinofarbenes Kunstleder CX & anthrazitfarbene Metallfüße
od 185,– € *
Schwingstuhl Schwingstuhl cappuccinofarbenes Leder & Edelstahl
od 190,– € *
Schwingstuhl Schwingstuhl graues Leder & Edelstahl
od 190,– € *
Schwingstuhl Schwingstuhl schwarzes Leder & Edelstahl
od 190,– € *
1 z 18

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sybille Mirus

Rodinné prostředí a široký sortiment v Gleissner Nábytek nabízí zákazníkům optimální prostředí, kde se cítí dobře. Ve spojení s mou téměř 18-letou praxí jako interiérová návrhářka mohu splnit každé přání zcela individuálně. To mě inspiruje k tomu, abych se každý den těšila na nová zajímavá setkání.

Ursula Eckert

Neustále jsem motivována zářícími tvářemi zákazníků, jejichž sny o bydlení můžeme plnit. Práce v rodinné atmosféře týmu Gleissner mě velmi těší a myslím, že to zákazníci také cítí.

Wolfgang Braun

Práce s lidmi mě baví již více než 30 let. Rodinná atmosféra u Gleissnera je radost nejen pro zaměstnance, ale i pro zákazníky. Šťastní a spokojení zákazníci, to je náš cíl.

Židle a sedací nábytek se starají o komfort v jídelně

V jídelně trávíme mnoho času u společného stolování nebo posezení. Na pohodlných jídelních židlích si užijete společný čas uvolněni ve všech směrech. Vedle stolu patří židle, na kterých všichni najdou své místo, k nejdůležitějším prvkům jidelny. Je jedno, zda klasické, rustikální nebo moderní, židle by i tak měly zapadnout do celkového vzhledu místnosti. V našem obchodním domě s nábytkem najdete různé varianty židlí – pro každý styl zařízení a vkus máme vhodný sedací nábytek.

Židle různých variant: čalouněné, židle s kovovou konstrukcí a více

Čalouněné židle, židle ze dřeva nebo s kovovou konstrukcí se těší v jídelnách velké oblibě. Čalouněné židle jsou velmi pohodlné, ale také na židli s vhodným sedákem lze velmi příjemně sedět. Moderní alternativou ke klasické židli se čtyřmi nohami představují židle s kovovou konstrukcí. Jejich konstrukce sedí pouze na dvou předních nohách tak, že sedací plocha se volně vznáší a židle se při posazení lehce zhoupne příp. péruje. Kromětoho dostanete u Interliving Gleissner jídelní židle s nebo bez područek. Obě možnosti mají své pro a proti. Područky se starají o vysoký komfort, poněvadž si lze pohodlně opřít ruce. Bez područek se však vejde více židlí k jednomu stolu – ideální pro rodinné oslavy nebo návštěvy přátel. Když se rozhodnete pro područky, je třeba dát pozor na výšku stolu, aby se židle daly dobře zasunout pod stůl.

Další nábytek do jídelny

Zrovnatak důležitou roly jako židle hraje vhodný stůl, u kterého najde své místo celá rodina a hosté. Proto u Gleissnera je k dostání celá řada různých jídelních stolů – kulatých či hranatých, optimálně s rozkládací stolní deskou. Další sedací nábytek, např. Lavice, regály a stylové doplňky doplňují naše portfolio pro nábytek do jídelny. Pokud si chcete nově zařídit svou jídelnu, můžete v našem Interliving obchodě s nábytkem v Tirschenreuthu-Süd sbírat zajímavé a trendové nápady pro bydlení. Pocházíte z Chebu, Mariánských Lázní, Tachova, Karlových Varů či z Plzně nebo okolí? Navštivte nás!

Židle a sedací nábytek se starají o komfort v jídelně V jídelně trávíme mnoho času u společného stolování nebo posezení. Na pohodlných jídelních židlích si užijete společný čas uvolněni ve všech... číst další informace »