Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
1 z 25
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
%
NOVÉ
Vitrine Interliving 2003 Vitrine Interliving 2003 Asteiche massiv, naturbelassen geölt
1 390,– € * 1 986,– € *
%
NOVÉ
Vitrine Interliving 2003 Vitrine Interliving 2003 Asteiche massiv, naturbelassen geölt
1 390,– € * 1 986,– € *
%
NOVÉ
Regal Interliving 2003 Regal Interliving 2003 Asteiche geölt
1 710,– € * 2 445,– € *
%
NOVÉ
Kommode Classic Kommode Classic Terra
80,– € * 189,– € *
%
NOVÉ
Schubkommode Rubin Schubkommode Rubin Dekor weiß/sand
370,– € * 689,– € *
%
NOVÉ
Kombikommode Rubin Kombikommode Rubin Front Dekor weiß & Korpus Vulkangrau
500,– € * 929,– € *
%
NOVÉ
Kommode Minoa Kommode Minoa alpinweiß
120,– € * 229,– € *
%
NOVÉ
Kommode Trend Kommode Trend Sonoma-Eiche
330,– € * 639,– € *
%
NOVÉ
Kommode Trend Kommode Trend weiß matt
330,– € * 639,– € *
%
NOVÉ
Highboard Janella Highboard Janella Front/Korpus Wildeiche furniert & Absetzung schokobraun lackiert
1 010,– € * 1 729,– € *
%
NOVÉ
Vitrine Janella Vitrine Janella Front/Korpus Wildeiche furniert & Absetzung schokobraun lackiert
1 200,– € * 2 069,– € *
%
NOVÉ
Sideboard Interliving 2003 Sideboard Interliving 2003 Asteiche massiv, naturbelassen geölt
1 950,– € * 2 522,– € *
%
NOVÉ
Sideboard Janella Sideboard Janella Front/Korpus Wildeiche furniert & Absetzung schokobraun lackiert
820,– € * 1 409,– € *
%
NOVÉ
Vitrine Bozen Vitrine Bozen Eiche Bianco massiv & furniert
500,– € * 1 339,– € *
%
Interliving Highboard 2003 Interliving Highboard 2003 Asteiche massiv naturbelassen geölt
1 880,– € * 2 661,– € *
%
Highboard Vienna Highboard Vienna Lack Tundra & Eiche Hirnholz
920,– € * 1 827,– € *
%
Lowboard Numero Uno Lowboard Numero Uno Eiche bianco geölt & Metallgriff
330,– € * 579,– € *
%
Highboard Venue Highboard Venue Eiche graphit furniert & Lack grau
830,– € * 1 747,– € *
%
Sideboard K20 Sideboard K20
960,– € * 2 016,– € *
%
Highboard V-Solid Highboard V-Solid
1 330,– € * 3 298,– € *
%
Sideboard mit Wandboard Aruna Sideboard mit Wandboard Aruna rustikale Asteiche bianco - Größe: ca. 235,7 x 86,7 x 40,5 cm
1 940,– € * 4 968,– € *
%
Vitrine Treva Vitrine Treva Rustikale Asteiche Bianco - Größe: ca. 114,8 x 202 x 42 cm
1 320,– € * 3 626,– € *
1 z 25

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sybille Mirus

Rodinné prostředí a široký sortiment v Gleissner Nábytek nabízí zákazníkům optimální prostředí, kde se cítí dobře. Ve spojení s mou téměř 18-letou praxí jako interiérová návrhářka mohu splnit každé přání zcela individuálně. To mě inspiruje k tomu, abych se každý den těšila na nová zajímavá setkání.

Ursula Eckert

Neustále jsem motivována zářícími tvářemi zákazníků, jejichž sny o bydlení můžeme plnit. Práce v rodinné atmosféře týmu Gleissner mě velmi těší a myslím, že to zákazníci také cítí.

Wolfgang Braun

Práce s lidmi mě baví již více než 30 let. Rodinná atmosféra u Gleissnera je radost nejen pro zaměstnance, ale i pro zákazníky. Šťastní a spokojení zákazníci, to je náš cíl.

Výhodný nákup regálů, komod a TV stolků v regionu Cheb, Mariánské Lázně, Karlovy Vary & okolí

Regály a komody slouží jako praktické odkládací plochy a vnáší pořádek do chaosu. Nabízí mnoho úložného prostoru, kde lze za dvířky nebo v krabicích uschovat předměty, které nemají být viděny. U Gleissnera Interliving v Tirschenreuthu Süd najdete velký výběr nejrůznějších regálů a komod odlišných stylů a pro různé účely. Ať už kuchyň, ložnici, obývací pokoj, dětský pokoj nebo kancelář – na naší výstavě nábytku čekají na Vás nesčetné kreativní nápady. Navštivte nás ve velkém domě nábytku s celkovou plochou 20 000m² v Tirschenreuthu Süd a nechte se inspirovat.

Regály a komody – vhodné pro každý styl

Bydlíte moderně a hledáte vhodné komody s vysokým leskem? Nebo upřednostňujete spíše masivní nábytek ve venkovském stylu? Interliving Gleissner Váš velký profesionál v zařizování v Tirschenreuthu Süd, Vám nabízí obsáhlý sortiment různých modelů – klasické nebo moderní, v retro nebo vintage vzhledu. Klasická komoda stojí většinou na nožičkách, zatímco moderní kredence a skříně jsou často až k zemi s rovnými liniemi. Zřeknutí se úchytek a vysokého lesku podtrhuje soudobý vzhled. Romantickou atmosféru oproti tomu sprostředkuje nábytek ve venkovském stylu s ozdoby ve dřevě a výkyvnými úchytkami. Pokud dáváte přednost klasičtějšímu nebo skandinávskému stylu, měli byste se rozhodnout pro jednoduchý nábytek ve světlých tónech. Vedle různých stylů můžete také vybírat z různých materiálů. Oblíbené jsou i nadále regály a komody z přírodního dřeva jako borovice, buk nebo dub. Jsou nadčasové a žilkování dřeva jim propůjčuje nápadný vzhled. Dřevěný nábytek dodává každému prostoru teplou a přirozenou atmosféru. Abyste ochránili nábytek před poškrábáním nebo nečistotami, měli byste povrch olejovat či voskovat. V kombinaci s kovem působí masivní nábytek moderně a elegantně.

Komody a skříňky jsou víceúčelové

Pojem komoda pochází z francouzštiny a vychází ze slova „commode“, pohodlný. Toto označení je velmi příznačné: Komoda je pohodlný nábytek,kde se schová bez problémů mnoho věcí, které se nemají povalovat v prostoru, jako např. šperky nebo příbory. K tomu je různým způsobem využíván tento kus nábytku. V ložnici můžeme komody využívat k různým účelům: k sezení, úpravě vlasů nebo jako úložný prostor pro prádlo a oblečení. Pro obývací prostory jsou komody ideální ve formě postranních skřínek nebo televizních komod a mohou být využity mimo jiné i jako konferenční nebo televizní stolky. Vitríny s nepřímým osvětlením se starají o útulnou atmosféru a mohou sloužit jako representační prostor pro dekorace.

Regály jako praktický díl k přepažení

Regály mají být na jedné straně funkční a postarat se o pořádek, na druhé straně slouží jako výstavní plocha pro doplňky a dekoraci. Bez ohledu na použití by měly být regály v každém případě lechce přístupné, aby bylo možné věci bez problémů vzít a opět vrátit na své místo. Díky vysoké funkčnosti patří regály neodmyslitelně do mnoha prostor. Jako CD- nebo knižní regál v obývacích nebo pracovních místnostech či jako díl k přepažení v jednopokojovém bytě – regály nabízejí nesčetné možnosti. Stojací regály jsou klasické a nabízejí i těžším předmětům dostatek prostoru. Moderní regálové systémy s různými moduly , které se dají individuálně kombinovat, se těší stále větší oblibě. Individuální vzhled zvládnete pomocí regálů ze starého dřeva nebo z beden od vína.

Výhodný nákup regálů, komod a TV stolků v regionu Cheb, Mariánské Lázně, Karlovy Vary & okolí Regály a komody slouží jako praktické odkládací plochy a vnáší pořádek do chaosu. Nabízí mnoho... číst další informace »