Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Markus Leitner

Cíleně, bezpečně a odborně, vždy aktuálně s dobou - od roku 1981 realizuji přání zákazníků. Vyučil jsem se prodavačem nábytku u společnosti Gleissner, kde jsem získal velmi dobrou přípravu a již přes 25 let jsem profesionálním prodavačem kuchyní.

Christine Malzer

Kuchyně je místem setkávání rodiny a přátel, srdcem domácnosti. Ať se jedná o Váš první malý byt nebo extravagantní řešení rodinného domu – u mne získáte individuálně navrženou kuchyň díky mým dlouholetým zkušenostem a lásce k detailu. Když zákazníci šťastně vypráví o jejich nové kuchyni z Gleissner Nábytek, je to vždy nové povzbuzení a ta největší chvála.

Sven Methner

Díky mému vzdělání, 15-leté práci jako truhlář a řadě školení pro oblast kuchyní vnáším do plánování kuchyně spoustu odborných znalostí. Pracovní klima je příjemné, spolupráce se vyznačuje uznáváním hodnot a respektem. Již více než 20 let se mohu spolehnout na trvalý rozvoj v Gleissner Nábytek a jako odborný poradce pro kuchyně se těším na dennodenní nové a rozmanité úkoly.

Sebastian Forte

U společnosti Gleissner jsem již od ukončení školy, tedy 13 let. Klima zde je zcela výjimečné, v této rodinné atmosféře se cítí nejen zaměstnanci, ale také zákazníci velmi dobře. Prostě jako jedna rodina.

Heidi Buhl

Die Küche ist das Herz eines Hauses oder einer Wohnung. Hier findet Leben und Familie statt. Aufgrund langjähriger Erfahrung kann ich Ihnen kreative Planungen mit individuellen Lösungen und tollen Ausstattungen anbieten.
…und niemals vergessen: Die  besten Partys enden in der Küche!
Ich freue mich auf einen Termin mit Ihnen.

Gleissner: Velká specializovaná prodejna kuchyní pro region Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň, Sokolov, Karlovy Vary

Náš rozsáhlý kuchyňský sortiment Gleissner zahrnuje velké množství kuchyní značkových výrobců jako jsou například Interliving, Wertküche, Nobilia nebo Team 7. V našem showroomu najdete na více než 1.800 čtverečních metrech vystaveno kolem 70 kuchyní. Nechte se inspirovat u specializovaného prodejce kuchyní s desítkami let zkušeností a objevte v našem kuchyňském studiu řadu aktuálních modelů, dvířek, pracovních desek a vhodných elektrospotřebičů. V naší kategorii "Vystavené kuchyně" získáte ve výprodejích vysoce kvalitní kuchyně za bezkonkurenčně nízké ceny. Toto nové zboží z naší výstavy je Vám v případě potřeby okamžitě k dispozici. Další informace o naší rozsáhlé nabídce najdete v aktuálních katalozích a prospektech výrobců, které Vám také prezentujeme na našich webových stránkách.

Velký výběr: moderní kuchyně, klasické kuchyně a rustikální kuchyně

Ať už inovativní a funkcionalistické a nebo spíše tradiční s nostalgickým šarmem, v Gleissner Nábytek zaručeně najdete Vaši vysněnou kuchyň. Moderní kuchyně v sobě pojí elegantní design s praktickou funkčností a energetickou účinností. K charakteristickým rysům moderní kuchyně patří spousta otevřených ploch a hladká dvířka, která jsou leštěná do vysokého lesku a mají jen zřídka rukojeti. V barevném provedení převládá zejména bílá a výrazné barvy.

Naproti tomu klasické kuchyně jsou navrženy spíše zdrženlivěji, výrazné barvy se užívají pouze pro zvýraznění. Tradiční materiály jako je dřevo nebo plast tvoří celkově harmonický obraz. Klasické kuchyně často nabízí velmi výhodný poměr cena-výkon a tím šetří Vaši peněženku. S klasickou kuchyní volíte vydařenou střední cestu mezi elegancí a pohodlím a ještě mnoho let po koupi se budete těšit z vydařené investice.

Hodí se do Vašeho bytu spíše kuchyně s nostalgickým kouzlem? Pak Vám můžeme doporučit naše rustikální kuchyně. Na rozdíl od moderních kuchyní zdobí tento styl propracované dekorace a profilovaná dvířka. Tak vzniká útulně romantický pocit tepla domova, který je umocněn použitím dřeva, přírodního kamene nebo terakoty v kombinaci se světlými barvami. A přesto se do rustikálního stylu dobře integrují nejmodernější elektrospotřebiče. Rustikální kuchyně v sobě spojuje uvolněnou atmosféru nostalgického pohodlí s nejmodernější technikou.

Zařízení kuchyně: Elektrospotřebiče a pracovní desky

Při návrhu kuchyně je důležitým krokem také výběr vhodných elektrospotřebičů, vhodné pracovní desky a barevně sladěné zadní stěny. V naší expozici Vám nabízíme širokou nabídku vestavných spotřebičů od renomovaných výrobců jako např. Siemens, Bora, Liebherr nebo Miele. Naši zaměstnanci Vám rádi předvedou jednotlivé funkce. Důraz je kladen především na funkčnost a energetickou účinnost. Provedení pracovní desky má silný vliv na celkový charakter kuchyně. Kromě vizuálních hledisek jsou důležitými kritérii při rozhodování také typ čištění a osobní návyky při vaření. V našem kuchyňském studiu si můžete sáhnout na nejrůznější povrchy a vybrat si z velkého množství vzorů.

Gleissner nabízí prvotřídní služby a kompetentní poradenství

Naši zákazníci mají k dispozici komplexní servis, který jim poskytuje spoustu výhod a doplňkových služeb. Již v předstihu Vás rádi navštívíme pro přesné zaměření místnosti a zabránění případným nepřesnostem. Po zakoupení nové kuchyně je pro nás samozřejmostí spolehlivé a včasné dodání v dohodnutém termínu. Dodávky v rámci Německa vždy zahrnují také zapojení elektrospotřebičů, napojení na přívod vody a odpad. Naši kvalifikovaní pracovníci se postarají o profesionální a odbornou montáž. V naší vlastní truhlářské dílně můžeme snadno provést individuální úpravy a realizovat speciální objednávky tak, aby vysněné kuchyni nestálo již nic v cestě. Kromě toho zahrnuje náš kuchyňský servis samozřejmě také bezplatný počítačový návrh.

Navrhněte si svou vysněnou kuchyni v našem online plánovači kuchyní

Náš plánovač kuchyní můžete využívat z domova jako Vaše osobní kuchyňské studio a umožní Vám vytvořit první návrh Vámi požadované kuchyně. Ať už kuchyň vestavnou nebo individuálně vyrobenou na zakázku, navrhněte si Vaši novou kuchyni nyní jednoduše a bez komplikací pomocí několika málo kliknutí na internetu. Výsledkem bude první návrh kuchyně šité na míru Vašim potřebám. Naši kuchyňští specialisté Vám pak budou rádi k dispozici pro upřesnění a doladění profesionálního návrhu kuchyně. Objednejte se telefonicky nebo si sjednejte schůzku přes internet. Váš zájem nás těší. Rádi Vás přivítáme u Gleissnera v Tirschenreuth!

Gleissner: Velká specializovaná prodejna kuchyní pro region Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň, Sokolov, Karlovy Vary Náš rozsáhlý kuchyňský sortiment Gleissner zahrnuje velké množství kuchyní... číst další informace »