Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
1 z 9
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Combinessa Massivholz-Esstisch Gino Combinessa Massivholz-Esstisch Gino
od 1 335,– € *
Combinessa Eckbank Gino Combinessa Eckbank Gino
od 1 830,– € *
Combinessa Eckbank Genesis Combinessa Eckbank Genesis
od 1 655,– € *
Combinessa Auszugtisch Genesis Combinessa Auszugtisch Genesis
od 970,– € *
Combinessa Auszugtisch Genesis Combinessa Auszugtisch Genesis
od 775,– € *
Eckbank Eckbank
od 1 105,– € *
Massivholz-Esstisch Massivholz-Esstisch
od 1 020,– € *
Polsterbank Polsterbank
od 660,– € *
Massivholz-Esstisch Massivholz-Esstisch
od 1 125,– € *
Holzbank Holzbank
od 700,– € *
Esstisch Esstisch
od 1 465,– € *
Esstisch Esstisch
od 1 230,– € *
Eckbank Eckbank
od 1 415,– € *
Auszugtisch Auszugtisch
od 900,– € *
Eckbank Eckbank
od 1 300,– € *
Auszugtisch Auszugtisch
od 500,– € *
WOODS & TRENDS Auszugtisch WOODS & TRENDS Auszugtisch
od 1 495,– € *
Esstisch Esstisch
od 1 135,– € *
Interliving Esszimmer Serie 5103 - Auszugtisch Interliving Esszimmer Serie 5103 - Auszugtisch
od 1 900,– € *
Interliving Esszimmer Serie 5103 - Auszugtisch Interliving Esszimmer Serie 5103 - Auszugtisch
od 1 300,– € *
Esstisch Esstisch
od 1 130,– € *
Interliving Esszimmer Serie 5103 - Esstisch Interliving Esszimmer Serie 5103 - Esstisch
od 1 550,– € *
1 z 9
Zobrazeno

Stoly a lavice do jídelny

Jídelní stůl je střediskem a záchytným bodem pro komunikaci a zábavu. Zde se společně jí, hraje nebo povídá. Mohou se zde vyřizovat záležitosti na notebooku či psát domácí úkoly. U Interliving Gleissner v Tirschenreuthu-Süd najdete velký výběr různých stolů. Vhodné lavice – jako alternativa k obvyklé židli – které jsou zde take k dostání. Lavice skýtají dostatečné místo pro hosty a návštěvy, které se v jídelně scházejí k bohaté hostině. V Chebu, Mariánských Lázních, Tachově, Plzni a Karlových Varech a okolí patříme s naším širokým a rozličným sortimentem k nejoblíbenějším obchodům s bytovým zařízením.

Stoly a lavice a také další útulný nábytek do jídelny

U nás dostanete jídelní stoly různých tvarů - kulaté, oválné, hranaté či čtvercové. Který z těchto je právě ten pravý pro Vás, záleží mimojiné na tom, kolik hostů má zaujmout místo. Měli byste pro každou osobu u stolu počítat zhruba 60 až 70 cm šířky stolu. Přejete si s ohledem na šířku stolu více flexibility? Potom Vám doporučujeme model s rozkládací stolní deskou, který je zrovnatak výhodný při zvláštních příležitostech, když chtějí všichni sedět pohromadě. Podle stylu zařízení ladí s ostatním nábytkem spíše rustikální nebo moderní či elegantní jídelní stůl. Pěknou alternativou ke klasickým židlím jsou lavice, např. Ze dřeva nebo čalouněné, na kterých bez problémů najdou místo i náhodné návštěvy. Když si prostě trochu sesednete, můžete všichni pohodlně sedět pohromadě. Mnoho lavic nenabízí jenom příjemné sezení, ale také úložný prostor uvnitř, například pro časopisy nebo hračky.

Jídelní stoly ze dřeva, se skleněnou deskou nebo úmělým povrchem

Výběr materiálů je podobně bohatý jako rozličné tvary stolů. Nabízíme Vám dřevěné stoly v různých velikostech, jídelní stoly se skleněnou deskou či se vzorovaným úmělým povrchem. Objevte u nás velký výběr různých stolů, lavic a dalšího nábytku do Vaší jídelny a nechte se inspirovat. Obraťte se na naše zkušené spolupracovníky, rádi Vám zodpoví Vaše dotazy. Těšíme se na Vás!

Stoly a lavice do jídelny Jídelní stůl je střediskem a záchytným bodem pro komunikaci a zábavu. Zde se společně jí, hraje nebo povídá. Mohou se zde vyřizovat záležitosti na notebooku či psát... číst další informace »

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sybille Mirus

Rodinné prostředí a široký sortiment v Gleissner Nábytek nabízí zákazníkům optimální prostředí, kde se cítí dobře. Ve spojení s mou téměř 18-letou praxí jako interiérová návrhářka mohu splnit každé přání zcela individuálně. To mě inspiruje k tomu, abych se každý den těšila na nová zajímavá setkání.

Ursula Eckert

Neustále jsem motivována zářícími tvářemi zákazníků, jejichž sny o bydlení můžeme plnit. Práce v rodinné atmosféře týmu Gleissner mě velmi těší a myslím, že to zákazníci také cítí.

Wolfgang Braun

Práce s lidmi mě baví již více než 30 let. Rodinná atmosféra u Gleissnera je radost nejen pro zaměstnance, ale i pro zákazníky. Šťastní a spokojení zákazníci, to je náš cíl.