Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
1 z 32
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
%
NOVÉ
Eckbankgruppe Treva Eckbankgruppe Treva
2 650,– € * 4 645,– € *
%
NOVÉ
Tischgruppe Bozen Tischgruppe Bozen
2 570,– € * 4 552,– € *
%
NOVÉ
Tischgruppe Oxford/Kali Tischgruppe Oxford/Kali
3 100,– € * 6 002,– € *
%
NOVÉ
Tischgruppe ET239 Mio/Lilli Plus Tischgruppe ET239 Mio/Lilli Plus
3 590,– € * 7 691,– € *
%
NOVÉ
Tischgruppe Oxford/Capri Tischgruppe Oxford/Capri
2 030,– € * 3 923,– € *
%
NOVÉ
Eckbankgruppe Sano Eckbankgruppe Sano
4 270,– € * 7 474,– € *
%
NOVÉ
Tischbankgruppe Zweigl Tischbankgruppe Zweigl
4 870,– € * 8 542,– € *
%
NOVÉ
Tischbankgruppe Geoma Tischbankgruppe Geoma
4 160,– € * 7 294,– € *
%
NOVÉ
Tischbankgruppe Forest Tischbankgruppe Forest
3 900,– € * 6 831,– € *
%
NOVÉ
Tischbankgruppe Verona Tischbankgruppe Verona
1 980,– € * 3 486,– € *
%
NOVÉ
Maß-Eckbankgruppe Bardo/Serena Maß-Eckbankgruppe Bardo/Serena
6 100,– € * 11 634,– € *
%
NOVÉ
Modulmaster Eckbankgruppe Game II Modulmaster Eckbankgruppe Game II
2 670,– € * 4 613,– € *
%
NOVÉ
Eckbankgruppe Game VII Eckbankgruppe Game VII
2 630,– € * 4 973,– € *
%
NOVÉ
Bankgruppe Linz Bankgruppe Linz
3 050,– € * 5 395,– € *
NOVÉ
Auszugtisch Auszugtisch
od 1 080,– € *
NOVÉ
Interliving Esszimmer Serie 5102 - Auszugtisch Interliving Esszimmer Serie 5102 - Auszugtisch
od 1 900,– € *
NOVÉ
NOVÉ
Designer-Armlehnstuhl Designer-Armlehnstuhl
od 130,– € *
NOVÉ
Designer-Armlehnstuhl Designer-Armlehnstuhl
od 130,– € *
1 z 32

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sybille Mirus

Rodinné prostředí a široký sortiment v Gleissner Nábytek nabízí zákazníkům optimální prostředí, kde se cítí dobře. Ve spojení s mou téměř 18-letou praxí jako interiérová návrhářka mohu splnit každé přání zcela individuálně. To mě inspiruje k tomu, abych se každý den těšila na nová zajímavá setkání.

Ursula Eckert

Neustále jsem motivována zářícími tvářemi zákazníků, jejichž sny o bydlení můžeme plnit. Práce v rodinné atmosféře týmu Gleissner mě velmi těší a myslím, že to zákazníci také cítí.

Wolfgang Braun

Práce s lidmi mě baví již více než 30 let. Rodinná atmosféra u Gleissnera je radost nejen pro zaměstnance, ale i pro zákazníky. Šťastní a spokojení zákazníci, to je náš cíl.

Objevte jídelny v regionu Cheb, Mariánské Lázně a Karlovy Vary

Velká snídaně po ránu s rodinou nebo návštěva o víkendu: Jídelna je hned po obývacím pokoji centrem družnosti a společných chvil. Chcete svou jídelnu předělat a bydlíte v regionu Cheb, Mariálnské Lázně a Karlovy Vary nebo v okolí? U Interliving Gleissner v Tirschenreuthu Süd najdete stylový jídelní nábytek vhodný pro každou peněženku a stylové zaměření. Máte moderně zařízený byt a hledáte nové skříně v bílém vysokém lesku? Nebo nový jídelní stůl pro bohatou hostinu? Je jedno zda hledáte skandinávský, moderní nebo rustikální styl – u nás najdete kreativní nápady pro Vaší jídelnu. Navštivte naší velkou výstavu nábytku a nechte se dostatečně inspirovat.

Pěkný jídelní stůl nesmí chybět v žádné jídelně.

Jídelní stůl je často centrem pro komunikaci a zábavu. Zde se hraje, tvoří nebo se probírají záležitosti domácnosti. Rodina zde společně jí a také se zde setkává s hosty u slavnostně prostřeného stolu. Je třeba především vyměřit místo, které je k dispozici, a stanovit počet osob, které se běžně scházejí u stolu. Kromě toho je zapotřebí zohlednit vhodnou vyšku stolu. Obzvlášť, když máte k dispozici židle,měli byste je před nákupem stolu změřit, aby nedošlo k nepříjemným překvapením. Pokud máte vyšší nároky na výšku a šířku stolu, je možné sáhnout po modelech, které jsou rozkládací a nabízejí též nastavení výšky. Podle Vašeho stylu zařízení a osobního vkusu ladí spíše rustikální nebo elegantní stůl se zbytkem zařízení Vaší jídelny. V našem velkém domě nábytku Interliving s celkovou plochou přes 20 000 m² v Tirschenreuthu u Weidenu najdete dřevěné stoly různých velikostí, jídelní stoly z přírodního kamene nebo se skleněnou deskou. K dispozici je podobně jako variabilita materiálů, tak také různorodost tvarů a forem. U kulatého stolu můžou všichni zúčastnění společně komunikovat, naopak větší skupiny osob využijí raději stůl oválný či hranatý. Pomocí pravoúhlého nebo čtverhraného stolu lze lépe využít rohy místnosti nebo výklenky.

Sedací nábytek, doplňky a dekorace do jídelny

Aby se všichni pohodlně posadili u jídelního stolu, nesmí chybět vhodné židle nebo jiné možnosti sezení , jako např. stoličky nebo židle s kovovou podstavou. Kůže je oblíbeným potahovým materiálem kvůli své stálosti a jednoduché možnosti čištění. Kromě toho byste měli počítat s dostatkem místa na stávání a servírování. V malých prostorech představuje rohová lavice praktickou alternativu. Pro náhodnou návštěvu se hodí skládací židlle a odkládací stoly, které jsou ihned k dispozici a zrovna tak rychle je zase uklidíte. Vedle jídelních stolů a židlí nabízí vhodný jídelní nábytek místo pro příbory, nádobí, ubrusy, vázy a svícny. Kredence, příborníky a vitríny doplňují celkové zařízení a přispívají k celkovému harmonickému dojmu. Mimo to naleznete u nás stylové doplňky, jako např. vázy a svícny. Pomocí koberce lze také vizuelně pozvednout Váš nový nábytek. Dejte však pozor, ať všechny židle najdou na koberci své místo.

Bydlíte v Chebu, Mariánských Lázních, Karlových Varech nebo v okolí a chtěli byste Vaší jídelnu nově vybavit? Potom navštivte náš velký dům s nábytkem Interliving v Tirschenreuthu Süd. Gleissner Vám nabízí velký výběr různého jídelního nábytku. Zda rustikální nebo moderní, pro každý styl najdete vhodné možnosti sezení, stoly, kredence nebo vitríny. Nechte se inspirovat naší výstavou a objevte kreativní nápady bydlení!

Objevte jídelny v regionu Cheb, Mariánské Lázně a Karlovy Vary Velká snídaně po ránu s rodinou nebo návštěva o víkendu: Jídelna je hned po obývacím pokoji centrem družnosti a společných... číst další informace »