Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
1 z 24
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Schwingstuhl Amery Schwingstuhl Amery grauer Stoffbezug & schwarzes Metall
od 195,– €
Schwingstuhl Amery Schwingstuhl Amery anthrazitfarbener Stoffbezug & schwarzes Metallgestell
od 195,– €
Schwingstuhl Amery Schwingstuhl Amery olivfarbener Stoffbezug & schwarzes Metall
od 195,– €
Polsterstuhl mit Drehfunktion Polsterstuhl mit Drehfunktion Olive & Schwarz
od 210,– €
Polsterstuhl mit Drehfunktion Polsterstuhl mit Drehfunktion Anthrazit & Schwarz
od 210,– €
Polsterstuhl mit Drehfunktion Polsterstuhl mit Drehfunktion Hellgrau & Schwarz
od 210,– €
Polsterstuhl mit Drehfunktion Polsterstuhl mit Drehfunktion Creme & Schwarz
od 210,– €
VENJAKOB Polsterstuhl Liv VENJAKOB Polsterstuhl Liv grüne Bezugskombination & anthrazitfarbens Metallgestell
od 425,– €
VENJAKOB Polsterstuhl Liv mit Drehfunktion VENJAKOB Polsterstuhl Liv mit Drehfunktion grüne Bezugskombination & anthrazitfarbens Metallgestell
od 530,– €
VENJAKOB Polsterstuhl Lani VENJAKOB Polsterstuhl Lani dunkelblauer Bezug & anthrazitfarbenes Metallgestell
od 475,– €
VENJAKOB Polsterstuhl Lani mit Drehfunktion VENJAKOB Polsterstuhl Lani mit Drehfunktion dunkelblauer Bezug & anthrazitfarbenes Metallgestell
od 580,– €
VENJAKOB Polsterstuhl Lani VENJAKOB Polsterstuhl Lani dunkelblauer Bezug & anthrazitfarbenes Metallgestell
od 455,– €
VENJAKOB Polsterstuhl Lani mit Drehfunktion VENJAKOB Polsterstuhl Lani mit Drehfunktion dunkelblauer Bezug & anthrazitfarbenes Metallgestell
od 565,– €
KAWOO Polsterstuhl KAWOO Polsterstuhl grauer Bezug Towel 2830 & Eichegestell
od 150,– €
Combinessa® Gusto - Schwingstuhl Combinessa® Gusto - Schwingstuhl canyonfarbenes Nappaleder Cavallo & schwarzes Metall
od 435,– €
Interliving Esszimmer Serie 5104 – Armlehn-Schwingstuhl Interliving Esszimmer Serie 5104 – Armlehn-Schwingstuhl farngrüne Mikrofaser Fern & Mattschwarz
od 270,– €
KOINOR Dreh-Polsterstuhl KOINOR Dreh-Polsterstuhl grüne Bezugkombination Oyster 34 & 16KI73, mattschwarzes Fußkreuz
od 870,– €
KOINOR Dreh-Polsterstuhl KOINOR Dreh-Polsterstuhl hellbraune Bezugkombination Charmelle Cloud 74 & Rain 31, mattschwarzer Tellerfuß
od 870,– €
KOINOR Dreh-Polsterstuhl KOINOR Dreh-Polsterstuhl rote Bezugkombination India chilli & 16KI34, mattschwarzer Tellerfuß
od 870,– €
KOINOR Dreh-Polsterstuhl KOINOR Dreh-Polsterstuhl hellrote Bezugkombination , mattschwarzes Fußkreuz
od 870,– €
KOINOR Dreh-Polsterstuhl KOINOR Dreh-Polsterstuhl sonnenfarbenes Leder India & mattschwarzes Fußkreuz
od 870,– €
%
Stuhl S910 Stuhl S910 Bezug Tondern olive
70,– €
1 z 24

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sybille Mirus

Rodinné prostředí a široký sortiment v Gleissner Nábytek nabízí zákazníkům optimální prostředí, kde se cítí dobře. Ve spojení s mou téměř 18-letou praxí jako interiérová návrhářka mohu splnit každé přání zcela individuálně. To mě inspiruje k tomu, abych se každý den těšila na nová zajímavá setkání.

Ursula Eckert

Neustále jsem motivována zářícími tvářemi zákazníků, jejichž sny o bydlení můžeme plnit. Práce v rodinné atmosféře týmu Gleissner mě velmi těší a myslím, že to zákazníci také cítí.

Daniel Häckl

"Laskavost je jazyk, který neslyšící slyší a slepý čte."
S tímto principem utvářím svůj vlastní soukromý i pracovní život. Nejen proto, abych Vám jako zákazníkovi kompetentně poradil při osobním rozhovoru. Mým cílem je dát Vám pocit, že jste ve správný čas na správném místě. Daří se mi to mimo jiné tím, že beru v úvahu Vaše nápady, mým přáním pomoci Vám vytvořit krásnější domov a samozřejmě díky jedinečné atmosféře prolínající se v Interliving Gleißner.

Objevte jídelny v regionu Cheb, Mariánské Lázně a Karlovy Vary

Velká snídaně po ránu s rodinou nebo návštěva o víkendu: Jídelna je hned po obývacím pokoji centrem družnosti a společných chvil. Chcete svou jídelnu předělat a bydlíte v regionu Cheb, Mariálnské Lázně a Karlovy Vary nebo v okolí? U Interliving Gleissner v Tirschenreuthu Süd najdete stylový jídelní nábytek vhodný pro každou peněženku a stylové zaměření. Máte moderně zařízený byt a hledáte nové skříně v bílém vysokém lesku? Nebo nový jídelní stůl pro bohatou hostinu? Je jedno zda hledáte skandinávský, moderní nebo rustikální styl – u nás najdete kreativní nápady pro Vaší jídelnu. Navštivte naší velkou výstavu nábytku a nechte se dostatečně inspirovat.

Pěkný jídelní stůl nesmí chybět v žádné jídelně.

Jídelní stůl je často centrem pro komunikaci a zábavu. Zde se hraje, tvoří nebo se probírají záležitosti domácnosti. Rodina zde společně jí a také se zde setkává s hosty u slavnostně prostřeného stolu. Je třeba především vyměřit místo, které je k dispozici, a stanovit počet osob, které se běžně scházejí u stolu. Kromě toho je zapotřebí zohlednit vhodnou vyšku stolu. Obzvlášť, když máte k dispozici židle,měli byste je před nákupem stolu změřit, aby nedošlo k nepříjemným překvapením. Pokud máte vyšší nároky na výšku a šířku stolu, je možné sáhnout po modelech, které jsou rozkládací a nabízejí též nastavení výšky. Podle Vašeho stylu zařízení a osobního vkusu ladí spíše rustikální nebo elegantní stůl se zbytkem zařízení Vaší jídelny. V našem velkém domě nábytku Interliving s celkovou plochou přes 20 000 m² v Tirschenreuthu u Weidenu najdete dřevěné stoly různých velikostí, jídelní stoly z přírodního kamene nebo se skleněnou deskou. K dispozici je podobně jako variabilita materiálů, tak také různorodost tvarů a forem. U kulatého stolu můžou všichni zúčastnění společně komunikovat, naopak větší skupiny osob využijí raději stůl oválný či hranatý. Pomocí pravoúhlého nebo čtverhraného stolu lze lépe využít rohy místnosti nebo výklenky.

Sedací nábytek, doplňky a dekorace do jídelny

Aby se všichni pohodlně posadili u jídelního stolu, nesmí chybět vhodné židle nebo jiné možnosti sezení , jako např. stoličky nebo židle s kovovou podstavou. Kůže je oblíbeným potahovým materiálem kvůli své stálosti a jednoduché možnosti čištění. Kromě toho byste měli počítat s dostatkem místa na stávání a servírování. V malých prostorech představuje rohová lavice praktickou alternativu. Pro náhodnou návštěvu se hodí skládací židlle a odkládací stoly, které jsou ihned k dispozici a zrovna tak rychle je zase uklidíte. Vedle jídelních stolů a židlí nabízí vhodný jídelní nábytek místo pro příbory, nádobí, ubrusy, vázy a svícny. Kredence, příborníky a vitríny doplňují celkové zařízení a přispívají k celkovému harmonickému dojmu. Mimo to naleznete u nás stylové doplňky, jako např. vázy a svícny. Pomocí koberce lze také vizuelně pozvednout Váš nový nábytek. Dejte však pozor, ať všechny židle najdou na koberci své místo.

Bydlíte v Chebu, Mariánských Lázních, Karlových Varech nebo v okolí a chtěli byste Vaší jídelnu nově vybavit? Potom navštivte náš velký dům s nábytkem Interliving v Tirschenreuthu Süd. Gleissner Vám nabízí velký výběr různého jídelního nábytku. Zda rustikální nebo moderní, pro každý styl najdete vhodné možnosti sezení, stoly, kredence nebo vitríny. Nechte se inspirovat naší výstavou a objevte kreativní nápady bydlení!

Objevte jídelny v regionu Cheb, Mariánské Lázně a Karlovy Vary Velká snídaně po ránu s rodinou nebo návštěva o víkendu: Jídelna je hned po obývacím pokoji centrem družnosti a společných... číst další informace »