Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
1 z 18
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
%
Comfortmaster Relaxsessel 7267 Comfortmaster Relaxsessel 7267 Leder Longlife Stahl
2000,– €
%
OrthoSedis TV-Sessel 5.0 OrthoSedis TV-Sessel 5.0 Ares bordeaux
780,– €
%
Relaxsessel mit Fußhocker HU-CP18060 Relaxsessel mit Fußhocker HU-CP18060 Leder Aurelia kurkuma
1340,– €
%
Interliving Trapezsofa 4210 Interliving Trapezsofa 4210 Leder Longru Barolo
4260,– €
%
Polstergarnitur PP-PF20150 Polstergarnitur PP-PF20150 Fabiola wine
3400,– €
%
Polstergarnitur Hoover Polstergarnitur Hoover Bezug Bison
3890,– €
%
Polstergarnitur Malta Polstergarnitur Malta Leder A-India-Spider
6970,– €
%
Comfortmaster Polstergarnitur 1267 Comfortmaster Polstergarnitur 1267 Leder Longlife Stahl
6590,– €
%
Comfortmaster Polstergarnitur 1919 Comfortmaster Polstergarnitur 1919 Leder Sahara
4590,– €
Interliving Sofa Serie 4541 – Relaxsessel C Interliving Sofa Serie 4541 – Relaxsessel C manuell - cognacfarbenes LongLife-Leder Cloudy & Sternfuß V4S
od 2300,– €
Drehsessel Drehsessel honigfarbener Bezug DPR95 & schwarzer Metallring
od 770,– €
Interliving Sofa Serie 4541 – Relaxsessel C Interliving Sofa Serie 4541 – Relaxsessel C manuell - silberfarbener Velours Joyce & Sternfuß V4S
od 2180,– €
Interliving Sofa Serie 4543 – Relaxsessel F Interliving Sofa Serie 4543 – Relaxsessel F olivgrünes LongLife-Leder BelVita & schwarzer Sternfuß V4S
od 2800,– €
Comfortmaster 7267 - Relaxsessel 24E44 Comfortmaster 7267 - Relaxsessel 24E44 motorisch - seefarbenes LongLife-Leder & anthrazitfarbener Sternfuß
od 2580,– €
Comfortmaster 7267 - Relaxsessel 24L44 Comfortmaster 7267 - Relaxsessel 24L44 manuell - seefarbenes LongLife-Leder & anthrazitfarbener Sternfuß
od 2115,– €
Comfortmaster 7267 - Relaxsessel 24E44 Comfortmaster 7267 - Relaxsessel 24E44 motorisch - stahlfarbenes LongLife-Leder & anthrazitfarbener Sternfuß
od 2580,– €
Comfortmaster 7444 - Relaxsessel bzw. Polstermöbel 26X Comfortmaster 7444 - Relaxsessel bzw. Polstermöbel 26X granitfarbenes LongLife-Leder LG 24 & edelstahlfarbener Tellerfuß
od 2480,– €
%
Interliving Polstergarnitur 4355 Interliving Polstergarnitur 4355 Bezug Leder Cloudy desert
2820,– €
%
Modulmaster Polstergarnitur Gomera Modulmaster Polstergarnitur Gomera Bezug Rio grau
2220,– €
%
Interliving 2 1/2-Sitzer Sofa 4211 Interliving 2 1/2-Sitzer Sofa 4211 Bezug Leder Longru Titan
3580,– €
%
Modulmaster Polstergarnitur MM-PN1049 Modulmaster Polstergarnitur MM-PN1049 Bezug Leder Vivre stone
1990,– €
%
Comfortmaster Polstergruppe 1320 Comfortmaster Polstergruppe 1320 Bezug Longru Nacht
4740,– €
1 z 18

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Jürgen Lautenbacher

23 let pracuji s nábytkem a tak mohu nabídnout spoustu odborné kompetence, abychom společně s Vámi našli nábytek, který Vám bude přesně vyhovovat a s nímž se budete cítit dobře tak, abyste vytvořili pohodový domov s novým nábytkem za skvělé ceny. Spokojen jsem tehdy, když se zákazník po plánování, poradenství a prodeji může vydat na cestu domů s naprostou spokojeností a vnitřním štěstím.

Harald Kannenberg

Vyjímečné na mé práci je, že mě každý den čekají nové a vzrušující úkoly.
Jakýkoliv požadavek na vybavení je něčím specifický a mohu tak využít své zkušenosti, které jsem získával v Interlivingu Gleißner již více než 20 let.
Mám radost z každého jednotlivého zákazníka, který nám svěřil svou důvěru a koupil si u nás nábytek.

 

André Dorschner

Od roku 1980 prokazuji svůj vkus jako poradce pro zařizování interiérů. V Gleissner Nábytek najde zákazník nejen obrovský výběr moderního nábytku, ale také získává jistotu při nákupu díky desítkám let mých zkušeností.

Anna Maria Klisch

Dennodenní styk se zákazníky mě nesmírně baví už 22 let. V rámci osobní konzultace mohu dát zákazníkům pocit, že zde jsou v dobrých rukou – a proto se vždy rádi vrací.

Pohodlný čalouněný nábytek pro region Cheb, Tachov, Plzeň, Mariánské Lázně a Karlovy Vary

Je něco pěknějšího než trávit klidný večer s rodinou na gauči? Pohovky a sedací soupravy jsou pohodlné, zvou k relaxaci a mohou být současně stylovou vizuální dominantou, jež rozhodujícím způsobem přispívá k atmosféře obývacího pokoje. Rozmanitý výběr nejrůznějšího čalouněného nábytku pro regiony Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary nabízí Gleissner Nábytek. Náš obchodní dům je součástí sítě prodejců Interliving, kde zakoupíte čalouněný nábytek v nejrůznějším provedení: pevné nebo rozkládací pohovky, modulární sedačky, rohové sedací soupravy, solitérní prvky jako křesla s podnožkou, taburety a další. Ať toužíte po rustikálním stylu nebo moderním designu, v Gleissner Nábytek najdete vhodné vybavení pro každý obývací pokoj.

Sedací soupravy z kůže, látky nebo mikrovlákna

Při výběru potahové látky můžete volit mezi kvalitní pravou kůží, umělou kůží nebo látkových potahů příp. potahů z mikrovlákna. Největší výběr barev a vzorů nabízí látkové potahy. Jsou měkké a hebké na dotek a velmi snadno se udržují. U mnoha modelů je možné potah sundat a prát odděleně. Také sedací nábytek s potahem z mikrovlákna lze snadno čistit, hustý povrch potahu zabraňuje nečistotám, aby pronikly hlouběji do látky. Pokud jde o odolnost a životnost, jsou kožené i koženkové sedačky bezkonkurenční. Pokud se rozhodnete pro kvalitní sedací soupravu z pravé kůže, pak získáte přírodní produkt, který Vám bude přinášet radost po desítky let. Kromě toho působí kožené sedací soupravy obzvláště ušlechtile a zajišťují příjemný pocit tepla na dotek.

Zvolte si komfort sezení: tvrdé nebo měkké?

Stupeň tvrdosti čalouněného nábytku určuje nejen komfort při sezení, ale zajišťuje také správnou oporu zad. Vysoký stupeň komfortu nabízí čalouněný nábytek s pružinovým jádrem, který poskytuje oporu zádům a současně se stará o to, aby si pohovka uchovala svůj tvar i při delším a intenzivnějším užívání. Ostatní modely jsou plněné pouze PUR pěnou a nemají pružinové jádro; zde je dobré volit čalounění s vysokou objemovou hustotou polyuretanové pěny, tedy minimálně 35 kg/m³. Pro hustotu PUR pěny platí: čím vyšší, tím lepší.

Najděte si vhodnou sedací soupravu

Jednodílná pohovka, ať už dvoumístná nebo trojmístná, je klasickým řešením a patří k nejoblíbenějšímu čalouněnému nábytku v domácnosti. Nejrůznější varianty a individuální možnosti kombinací jsou pro tuto sedačku typické. Takový gauč se dobře vyjímá i v pracovně nebo ložnici. Zvolte si jednoduše model, který odpovídá Vašim prostorovým možnostem. Zejména v menších obývacích pokojích jsou oblíbené rohové sedačky. Skvěle se hodí do mrtvých rohů, které tak užitečně vyplní. Ve velkých místnostech lze rohovou sedačku rozšířit o další prvky, takže se v ní může pohodlně usadit i více osob. Rozkládací pohovka je také dobrou volbou, pokud je v obývacím pokoji k dispozici jen málo místa. Tato multifunkční alternativa slouží přes den jako sedačka a večer ji můžete několika jednoduchými pohyby proměnit v útulné lůžko. Spontánní přenocování nebudou už od teď žádný problém. Naproti tomu prostorné sedací soupravy ve velkých obývacích pokojích vyzývají k posezení a odpočinku. Tyto obrovské sedačky poskytují většinou hluboké sezení, které lze dále rozšířit velkým sortimentem doplňkových prvků. Zde se pohodlně usadí celá rodina a tak se nikdo nemusí nepříjemně těsnat.

Křeslo – klasika českých obýváků

Křesla patří ke standardnímu vybavení českých obývacích pokojů. Jsou pohodlná, můžete na nich sedět nebo i ležet. V našem sortimentu si můžete vybrat nejrůznější provedení: křesla s nastavitelnou opěrkou hlavy nebo nohou, případně s podnožkou. Křesla se liší nejen materiálem nebo stylem, ale také vybavením a funkčností. Televizní křesla jsou obzvláště pohodlná a často mají výsuvnou opěrku na nohy, abyste si při sledování televize mohli příjemně natáhnout nohy. Nastavitelná opěrka pro krk dotváří maximální pohodlí, takže televizní křeslo je vhodným místem pro čtení. Moderní klubová křesla jsou stylová a současně pohodlná. V závislosti na provedení jsou s područkami nebo bez a díky pevnému čalounění je lze využít také jako pohodlnou židli. K absolutní klasice čalouněného nábytku patří křesla ušáky. Své jméno získaly díky "uším" v pravém a levém horním rohu opěráku. Tato široká křesla se postarají zejména při čtení o pohodlný posed a oporu hlavy.
Bydlíte v Karlovarském nebo Plzeňském kraji blízko hranic s Bavorskem? Projděte si naši expozici nábytku v obchodním domě Gleissner Nábytek v jižní části bavorského města Tirschenreuth a vyzkoušejte si zde Vaši novou sedací soupravu!

Pohodlný čalouněný nábytek pro region Cheb, Tachov, Plzeň, Mariánské Lázně a Karlovy Vary Je něco pěknějšího než trávit klidný večer s rodinou na gauči? Pohovky a sedací soupravy jsou pohodlné,... číst další informace »