Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
1 z 20
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
%
NOVÉ
Modulmaster TV-Sessel MM-ZE1062 Modulmaster TV-Sessel MM-ZE1062 Joyce anthrazit
1600,– €
%
NOVÉ
OrthoSedis TV-Sessel 5.0 OrthoSedis TV-Sessel 5.0 Ares bordeaux
860,– €
%
NOVÉ
Relaxsessel mit Fußhocker HU-CP18060 Relaxsessel mit Fußhocker HU-CP18060 Leder Aurelia kurkuma
1880,– €
%
NOVÉ
Comfortmaster Relaxsessel 7267 Comfortmaster Relaxsessel 7267 Leder Longlife Stahl
2400,– €
%
NOVÉ
Interliving Trapezsofa 4210 Interliving Trapezsofa 4210 Leder Longru Barolo
5100,– €
%
NOVÉ
Interliving Polstergarnitur 4000 Interliving Polstergarnitur 4000 Cognac
4000,– €
%
NOVÉ
Polstergarnitur SK-746 Medina Polstergarnitur SK-746 Medina Leder Mercury cognac
4800,– €
%
NOVÉ
Kawoo Polstergarnitur Santa Lucia 2.0 Kawoo Polstergarnitur Santa Lucia 2.0 Sofia clean espresso
1790,– €
%
NOVÉ
Modulmaster Polstergarnitur MM-ZE1041 Modulmaster Polstergarnitur MM-ZE1041 Miro grau
2230,– €
%
NOVÉ
Modulmaster Polstergarnitur MM-PN1166 Modulmaster Polstergarnitur MM-PN1166 Vivre parkett
3390,– €
%
NOVÉ
Polstergarnitur 7638 Polstergarnitur 7638 S-GCB
1280,– €
%
NOVÉ
Polstergarnitur MM-PP1151 Polstergarnitur MM-PP1151 Saddle zimt
2730,– €
%
NOVÉ
Polstergarnitur PP-PF20150 Polstergarnitur PP-PF20150 Fabiola wine
3400,– €
%
NOVÉ
Orthosedis Polstergarnitur 6.0 Orthosedis Polstergarnitur 6.0 Leder Evita honey
3990,– €
%
NOVÉ
Orthosedis Polstergruppe Vital Orthosedis Polstergruppe Vital Bezug Fremiont Elefant
2500,– €
%
NOVÉ
Polstergarnitur Willow Polstergarnitur Willow Bezug Midnight
4330,– €
%
NOVÉ
Polstergarnitur Broadway Polstergarnitur Broadway Bezug Espresso
3460,– €
%
NOVÉ
Polstergarnitur Hoover Polstergarnitur Hoover Bezug Bison
4560,– €
%
NOVÉ
Polstergarnitur Malta Polstergarnitur Malta Leder A-India-Spider
8960,– €
%
NOVÉ
Comfortmaster Polstergarnitur 1267 Comfortmaster Polstergarnitur 1267 Leder Longlife Stahl
7200,– €
%
NOVÉ
Comfortmaster Polstergarnitur 1919 Comfortmaster Polstergarnitur 1919 Leder Sahara
5700,– €
%
NOVÉ
Polstergarnitur MM-MP1143 Polstergarnitur MM-MP1143 Bezug Belle steel
2480,– €
1 z 20

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Jürgen Lautenbacher

23 let pracuji s nábytkem a tak mohu nabídnout spoustu odborné kompetence, abychom společně s Vámi našli nábytek, který Vám bude přesně vyhovovat a s nímž se budete cítit dobře tak, abyste vytvořili pohodový domov s novým nábytkem za skvělé ceny. Spokojen jsem tehdy, když se zákazník po plánování, poradenství a prodeji může vydat na cestu domů s naprostou spokojeností a vnitřním štěstím.

Harald Kannenberg

Vyjímečné na mé práci je, že mě každý den čekají nové a vzrušující úkoly.
Jakýkoliv požadavek na vybavení je něčím specifický a mohu tak využít své zkušenosti, které jsem získával v Interlivingu Gleißner již více než 20 let.
Mám radost z každého jednotlivého zákazníka, který nám svěřil svou důvěru a koupil si u nás nábytek.

 

André Dorschner

Od roku 1980 prokazuji svůj vkus jako poradce pro zařizování interiérů. V Gleissner Nábytek najde zákazník nejen obrovský výběr moderního nábytku, ale také získává jistotu při nákupu díky desítkám let mých zkušeností.

Anna Maria Klisch

Dennodenní styk se zákazníky mě nesmírně baví už 22 let. V rámci osobní konzultace mohu dát zákazníkům pocit, že zde jsou v dobrých rukou – a proto se vždy rádi vrací.

Pohodlný čalouněný nábytek pro region Cheb, Tachov, Plzeň, Mariánské Lázně a Karlovy Vary

Je něco pěknějšího než trávit klidný večer s rodinou na gauči? Pohovky a sedací soupravy jsou pohodlné, zvou k relaxaci a mohou být současně stylovou vizuální dominantou, jež rozhodujícím způsobem přispívá k atmosféře obývacího pokoje. Rozmanitý výběr nejrůznějšího čalouněného nábytku pro regiony Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary nabízí Gleissner Nábytek. Náš obchodní dům je součástí sítě prodejců Interliving, kde zakoupíte čalouněný nábytek v nejrůznějším provedení: pevné nebo rozkládací pohovky, modulární sedačky, rohové sedací soupravy, solitérní prvky jako křesla s podnožkou, taburety a další. Ať toužíte po rustikálním stylu nebo moderním designu, v Gleissner Nábytek najdete vhodné vybavení pro každý obývací pokoj.

Sedací soupravy z kůže, látky nebo mikrovlákna

Při výběru potahové látky můžete volit mezi kvalitní pravou kůží, umělou kůží nebo látkových potahů příp. potahů z mikrovlákna. Největší výběr barev a vzorů nabízí látkové potahy. Jsou měkké a hebké na dotek a velmi snadno se udržují. U mnoha modelů je možné potah sundat a prát odděleně. Také sedací nábytek s potahem z mikrovlákna lze snadno čistit, hustý povrch potahu zabraňuje nečistotám, aby pronikly hlouběji do látky. Pokud jde o odolnost a životnost, jsou kožené i koženkové sedačky bezkonkurenční. Pokud se rozhodnete pro kvalitní sedací soupravu z pravé kůže, pak získáte přírodní produkt, který Vám bude přinášet radost po desítky let. Kromě toho působí kožené sedací soupravy obzvláště ušlechtile a zajišťují příjemný pocit tepla na dotek.

Zvolte si komfort sezení: tvrdé nebo měkké?

Stupeň tvrdosti čalouněného nábytku určuje nejen komfort při sezení, ale zajišťuje také správnou oporu zad. Vysoký stupeň komfortu nabízí čalouněný nábytek s pružinovým jádrem, který poskytuje oporu zádům a současně se stará o to, aby si pohovka uchovala svůj tvar i při delším a intenzivnějším užívání. Ostatní modely jsou plněné pouze PUR pěnou a nemají pružinové jádro; zde je dobré volit čalounění s vysokou objemovou hustotou polyuretanové pěny, tedy minimálně 35 kg/m³. Pro hustotu PUR pěny platí: čím vyšší, tím lepší.

Najděte si vhodnou sedací soupravu

Jednodílná pohovka, ať už dvoumístná nebo trojmístná, je klasickým řešením a patří k nejoblíbenějšímu čalouněnému nábytku v domácnosti. Nejrůznější varianty a individuální možnosti kombinací jsou pro tuto sedačku typické. Takový gauč se dobře vyjímá i v pracovně nebo ložnici. Zvolte si jednoduše model, který odpovídá Vašim prostorovým možnostem. Zejména v menších obývacích pokojích jsou oblíbené rohové sedačky. Skvěle se hodí do mrtvých rohů, které tak užitečně vyplní. Ve velkých místnostech lze rohovou sedačku rozšířit o další prvky, takže se v ní může pohodlně usadit i více osob. Rozkládací pohovka je také dobrou volbou, pokud je v obývacím pokoji k dispozici jen málo místa. Tato multifunkční alternativa slouží přes den jako sedačka a večer ji můžete několika jednoduchými pohyby proměnit v útulné lůžko. Spontánní přenocování nebudou už od teď žádný problém. Naproti tomu prostorné sedací soupravy ve velkých obývacích pokojích vyzývají k posezení a odpočinku. Tyto obrovské sedačky poskytují většinou hluboké sezení, které lze dále rozšířit velkým sortimentem doplňkových prvků. Zde se pohodlně usadí celá rodina a tak se nikdo nemusí nepříjemně těsnat.

Křeslo – klasika českých obýváků

Křesla patří ke standardnímu vybavení českých obývacích pokojů. Jsou pohodlná, můžete na nich sedět nebo i ležet. V našem sortimentu si můžete vybrat nejrůznější provedení: křesla s nastavitelnou opěrkou hlavy nebo nohou, případně s podnožkou. Křesla se liší nejen materiálem nebo stylem, ale také vybavením a funkčností. Televizní křesla jsou obzvláště pohodlná a často mají výsuvnou opěrku na nohy, abyste si při sledování televize mohli příjemně natáhnout nohy. Nastavitelná opěrka pro krk dotváří maximální pohodlí, takže televizní křeslo je vhodným místem pro čtení. Moderní klubová křesla jsou stylová a současně pohodlná. V závislosti na provedení jsou s područkami nebo bez a díky pevnému čalounění je lze využít také jako pohodlnou židli. K absolutní klasice čalouněného nábytku patří křesla ušáky. Své jméno získaly díky "uším" v pravém a levém horním rohu opěráku. Tato široká křesla se postarají zejména při čtení o pohodlný posed a oporu hlavy.
Bydlíte v Karlovarském nebo Plzeňském kraji blízko hranic s Bavorskem? Projděte si naši expozici nábytku v obchodním domě Gleissner Nábytek v jižní části bavorského města Tirschenreuth a vyzkoušejte si zde Vaši novou sedací soupravu!

Pohodlný čalouněný nábytek pro region Cheb, Tachov, Plzeň, Mariánské Lázně a Karlovy Vary Je něco pěknějšího než trávit klidný večer s rodinou na gauči? Pohovky a sedací soupravy jsou pohodlné,... číst další informace »