Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Markus Leitner

Cíleně, bezpečně a odborně, vždy aktuálně s dobou - od roku 1981 realizuji přání zákazníků. Vyučil jsem se prodavačem nábytku u společnosti Gleissner, kde jsem získal velmi dobrou přípravu a již přes 20 let jsem profesionálním prodavačem kuchyní.

Christine Malzer

Kuchyně je místem setkávání rodiny a přátel, srdcem domácnosti. Ať se jedná o Váš první malý byt nebo extravagantní řešení rodinného domu – u mne získáte individuálně navrženou kuchyň díky mým dlouholetým zkušenostem a lásce k detailu. Když zákazníci šťastně vypráví o jejich nové kuchyni z Gleissner Nábytek, je to vždy nové povzbuzení a ta největší chvála.

Sven Methner

Díky mému vzdělání, 15-leté práci jako truhlář a řadě školení pro oblast kuchyní vnáším do plánování kuchyně spoustu odborných znalostí. Pracovní klima je příjemné, spolupráce se vyznačuje uznáváním hodnot a respektem. Již více než 13 let se mohu spolehnout na trvalý rozvoj v Gleissner Nábytek a jako odborný poradce pro kuchyně se těším na dennodenní nové a rozmanité úkoly.

Sebastian Forte

U společnosti Gleissner jsem již od ukončení školy, tedy 13 let. Klima zde je zcela výjimečné, v této rodinné atmosféře se cítí nejen zaměstnanci, ale také zákazníci velmi dobře. Prostě jako jedna rodina.

Theresa Grüner

  • PO /
  • ÚT  /
  • ST  09:00 - 19:00 hod
  • ČT 13:00 - 14:00 hod
  •   09:00 - 19 hod
  • SO 09:00 - 13:00 hod

Zastoupení: pan Methner

Objevte klasické kuchyně v regionu Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary

Klasické kuchyně spojují vysokou funkčnost s nadčasovou elegancí. Opravdovou výhodou kuchyní v klasickém stylu je atraktivní poměr cena –výkon. Poměrně jednoduché tvary a známé zpracování se zřídka vymyká pravidlům a šetří tím i Vaší peněženku. Klasické kuchyně jsou zlatou střední cestou mezi elegancí a pohodlím a vyznačují se dlouhou životností a jednoduchou údržbou. I několik let po zakoupení představují vydařenou investici.

Klasické kuchyně: nadčasovost a rovné linie

Design je zpravidla zdrženlivý, tradiční materiály jako dřevo nebo umělá hmota se starají o harmonickou atmosféru. Jasně a strukturovaně uspořádané horní a dolní skříňky nabízejí mnoho úložného prostoru. Namísto zářivých barev převažují lehce strukturovaná nebo lesklá dvířka v ryzích tónen. Za nimi se skrývají prostorné a praktické systémy pro skladování a roztřídění hrnců, pečících forem a jiného kuchyňského náčiní. Velký výběr různých povrchů a úchytek nabízí četné možnosti sestavení - pro každý vkus něco máme.

Gleissner – velký specialista na kuchyně pro region Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary.

U Gleissnera naleznete na 1800m² četné možnosti sestav a kombinací klasických kuchyní, díky kterým si můžete sestavit kuchyň podle Vašich individuálních představ. Vybírejte z aktuálních modelů, různých dvířek, pracovních desek se snadnou údržbou a vhodných elektrospotřebičů. Jako zkušení experti v severním Bavorsku Vás rádi podpoříme při plánování Vaší nové vysněné kuchyně a najdeme optimální řešení, se kterým využijete co nejlépe Váš kuchyňský prostor. Další podrobné informace k obsáhlé nabídce najdete mimojiné v aktuálním katalogu výrobců,který je k dispozici na našich internetových stránkách. Využijte návštěvu našeho kuchyňského studia pro inspiraci. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Objevte klasické kuchyně v regionu Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary Klasické kuchyně spojují vysokou funkčnost s nadčasovou elegancí. Opravdovou výhodou kuchyní v klasickém... číst další informace »