Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Markus Leitner

Cíleně, bezpečně a odborně, vždy aktuálně s dobou - od roku 1981 realizuji přání zákazníků. Vyučil jsem se prodavačem nábytku u společnosti Gleissner, kde jsem získal velmi dobrou přípravu a již přes 25 let jsem profesionálním prodavačem kuchyní.

Christine Malzer

Kuchyně je místem setkávání rodiny a přátel, srdcem domácnosti. Ať se jedná o Váš první malý byt nebo extravagantní řešení rodinného domu – u mne získáte individuálně navrženou kuchyň díky mým dlouholetým zkušenostem a lásce k detailu. Když zákazníci šťastně vypráví o jejich nové kuchyni z Gleissner Nábytek, je to vždy nové povzbuzení a ta největší chvála.

Sven Methner

Díky mému vzdělání, 15-leté práci jako truhlář a řadě školení pro oblast kuchyní vnáším do plánování kuchyně spoustu odborných znalostí. Pracovní klima je příjemné, spolupráce se vyznačuje uznáváním hodnot a respektem. Již více než 20 let se mohu spolehnout na trvalý rozvoj v Gleissner Nábytek a jako odborný poradce pro kuchyně se těším na dennodenní nové a rozmanité úkoly.

Sebastian Forte

U společnosti Gleissner jsem již od ukončení školy, tedy 13 let. Klima zde je zcela výjimečné, v této rodinné atmosféře se cítí nejen zaměstnanci, ale také zákazníci velmi dobře. Prostě jako jedna rodina.

Heidi Buhl

Die Küche ist das Herz eines Hauses oder einer Wohnung. Hier findet Leben und Familie statt. Aufgrund langjähriger Erfahrung kann ich Ihnen kreative Planungen mit individuellen Lösungen und tollen Ausstattungen anbieten.
…und niemals vergessen: Die  besten Partys enden in der Küche!
Ich freue mich auf einen Termin mit Ihnen.

Objevte klasické kuchyně v regionu Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary

Klasické kuchyně spojují vysokou funkčnost s nadčasovou elegancí. Opravdovou výhodou kuchyní v klasickém stylu je atraktivní poměr cena –výkon. Poměrně jednoduché tvary a známé zpracování se zřídka vymyká pravidlům a šetří tím i Vaší peněženku. Klasické kuchyně jsou zlatou střední cestou mezi elegancí a pohodlím a vyznačují se dlouhou životností a jednoduchou údržbou. I několik let po zakoupení představují vydařenou investici.

Klasické kuchyně: nadčasovost a rovné linie

Design je zpravidla zdrženlivý, tradiční materiály jako dřevo nebo umělá hmota se starají o harmonickou atmosféru. Jasně a strukturovaně uspořádané horní a dolní skříňky nabízejí mnoho úložného prostoru. Namísto zářivých barev převažují lehce strukturovaná nebo lesklá dvířka v ryzích tónen. Za nimi se skrývají prostorné a praktické systémy pro skladování a roztřídění hrnců, pečících forem a jiného kuchyňského náčiní. Velký výběr různých povrchů a úchytek nabízí četné možnosti sestavení - pro každý vkus něco máme.

Gleissner – velký specialista na kuchyně pro region Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary.

U Gleissnera naleznete na 1800m² četné možnosti sestav a kombinací klasických kuchyní, díky kterým si můžete sestavit kuchyň podle Vašich individuálních představ. Vybírejte z aktuálních modelů, různých dvířek, pracovních desek se snadnou údržbou a vhodných elektrospotřebičů. Jako zkušení experti v severním Bavorsku Vás rádi podpoříme při plánování Vaší nové vysněné kuchyně a najdeme optimální řešení, se kterým využijete co nejlépe Váš kuchyňský prostor. Další podrobné informace k obsáhlé nabídce najdete mimojiné v aktuálním katalogu výrobců,který je k dispozici na našich internetových stránkách. Využijte návštěvu našeho kuchyňského studia pro inspiraci. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Objevte klasické kuchyně v regionu Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary Klasické kuchyně spojují vysokou funkčnost s nadčasovou elegancí. Opravdovou výhodou kuchyní v klasickém... číst další informace »