Zavřít filtry
  •  
  •  
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Drehstuhl Prestige als Büromöbel mit hohem Sitzkomfort Drehstuhl Prestige als Büromöbel mit hohem Sitzkomfort schwarzer Bezug Oban & schwarzes Fußkreuz
od 120,– €
Chefsessel Lynx als komfortabler Bürostuhl Chefsessel Lynx als komfortabler Bürostuhl schwarzes Softleder & verchromtes Fußkreuz
od 560,– €
Chefsessel Net Motion als Schreibtischstuhl mit individueller Körpergewichtseinstellung Chefsessel Net Motion als Schreibtischstuhl mit individueller... roter Bezug Sempre SM12 & verchromtes Fußkreuz
od 645,– €
Chefsessel als Schreibtischstuhl mit individueller Körpergewichtseinstellung Chefsessel als Schreibtischstuhl mit individueller... schwarzer Bezug Sempre SM 01 & verchromtes Fußkreuz
od 520,– €
Interliving Jugendzimmer Serie 1701 - Schreibtisch 5856 Interliving Jugendzimmer Serie 1701 - Schreibtisch 5856 Riss-Eiche & Schiefer anthrazit - ca. 150 x 65 cm
od 550,– €

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sybille Mirus

Rodinné prostředí a široký sortiment v Gleissner Nábytek nabízí zákazníkům optimální prostředí, kde se cítí dobře. Ve spojení s mou téměř 18-letou praxí jako interiérová návrhářka mohu splnit každé přání zcela individuálně. To mě inspiruje k tomu, abych se každý den těšila na nová zajímavá setkání.

Ursula Eckert

Neustále jsem motivována zářícími tvářemi zákazníků, jejichž sny o bydlení můžeme plnit. Práce v rodinné atmosféře týmu Gleissner mě velmi těší a myslím, že to zákazníci také cítí.

Daniel Häckl

"Laskavost je jazyk, který neslyšící slyší a slepý čte."
S tímto principem utvářím svůj vlastní soukromý i pracovní život. Nejen proto, abych Vám jako zákazníkovi kompetentně poradil při osobním rozhovoru. Mým cílem je dát Vám pocit, že jste ve správný čas na správném místě. Daří se mi to mimo jiné tím, že beru v úvahu Vaše nápady, mým přáním pomoci Vám vytvořit krásnější domov a samozřejmě díky jedinečné atmosféře prolínající se v Interliving Gleißner.

Kontajner na kolečkách, pojízdný PC stolek a více u Gleissnera v Tirschenreuthu

Kontajner na kolečkách patří k základnímu vybavení každé kanceláře a pracovny. Police a skříňky nabízejí sice mnoho úložného prostoru pro kancelářské věci a podklady, přesto se důležité dokumenty nacházejí s kolečkovým kontajnerem v dosahu pro každodenní potřebu. Kancelářské skříňky se starají o pořádek a umožňují strukturovanou a soustředěnou práci.

Kontajnery na kolečkách: jsou funkční a šetří místo

Kontajnery na kolečkách jsou většinou vybaveny více zásuvkami v různých velikostech. Mohou být ale také opatřeny dvířky nebo otevřenými policemi. Pro ukládání pořadačů byste se měli rozhodnout pro kontajner s dvířky a jedním šuplíkem. Abyste mohli zakládat dokumenty ve formátu A4, měl by být kontajner 28cm široký. Uzamykatelný šuplík je výhodný v případě, že chcete bezpečně uchovat důvěrné dokumenty a nebo pokud kontajner používá více osob. K tomu je kvalitní kontajner v ideálním případě vybaven vytahovacím zámkem, takže se dá bez problémů otevřít více zásuvek.

Při rozhodování byste měli mimo jiné rozhodně zohlednit správné rozměry. Pokud chcete kontajner umístit pod psací stůl pro úsporu místa, měla by hloubka skříňky souhlasit s hloubkou stolu. Alternativou může být umístění kontajneru volně vedle psacího stolu a využít širší pracovní plochu. K tomuto účelu by měla být výška stolu a skříňky stejná. Dodatečný odkládací prostor lze také mimo jiné využít pro umístění tiskárny nebo kopírky.

Široký sortiment kancelářského nábytku pro region Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary.

Objevte u nás v Tirschenreuthu velký výběr funkčního kancelářského nábytku pro vaši pracovnu. Vedle různých psacích stolů a zásuvkových skřínek dostanete u nás regály, skříňky na dokumenty, PC stolky a mnoho dalšího. Prohlédněte si nabídku a najděte ten správný kontajner, který odpovídá Vašim představám nejen na pohled, ale také funkcí. Podpoříme Vás při rozhodování a nabídneme Vám profesionální poradenství. Jednoduše se zastavte – těšíme se na Vás.

Kontajner na kolečkách, pojízdný PC stolek a více u Gleissnera v Tirschenreuthu Kontajner na kolečkách patří k základnímu vybavení každé kanceláře a pracovny. Police a skříňky nabízejí sice... číst další informace »