Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Markus Leitner

Cíleně, bezpečně a odborně, vždy aktuálně s dobou - od roku 1981 realizuji přání zákazníků. Vyučil jsem se prodavačem nábytku u společnosti Gleissner, kde jsem získal velmi dobrou přípravu a již přes 25 let jsem profesionálním prodavačem kuchyní.

Christine Malzer

Kuchyně je místem setkávání rodiny a přátel, srdcem domácnosti. Ať se jedná o Váš první malý byt nebo extravagantní řešení rodinného domu – u mne získáte individuálně navrženou kuchyň díky mým dlouholetým zkušenostem a lásce k detailu. Když zákazníci šťastně vypráví o jejich nové kuchyni z Gleissner Nábytek, je to vždy nové povzbuzení a ta největší chvála.

Sven Methner

Díky mému vzdělání, 15-leté práci jako truhlář a řadě školení pro oblast kuchyní vnáším do plánování kuchyně spoustu odborných znalostí. Pracovní klima je příjemné, spolupráce se vyznačuje uznáváním hodnot a respektem. Již více než 20 let se mohu spolehnout na trvalý rozvoj v Gleissner Nábytek a jako odborný poradce pro kuchyně se těším na dennodenní nové a rozmanité úkoly.

Sebastian Forte

U společnosti Gleissner jsem již od ukončení školy, tedy 13 let. Klima zde je zcela výjimečné, v této rodinné atmosféře se cítí nejen zaměstnanci, ale také zákazníci velmi dobře. Prostě jako jedna rodina.

Heidi Buhl

Die Küche ist das Herz eines Hauses oder einer Wohnung. Hier findet Leben und Familie statt. Aufgrund langjähriger Erfahrung kann ich Ihnen kreative Planungen mit individuellen Lösungen und tollen Ausstattungen anbieten.
…und niemals vergessen: Die  besten Partys enden in der Küche!
Ich freue mich auf einen Termin mit Ihnen.

Zažijte u Gleissnera moderní kuchyně za výhodné ceny

Kuchyň je často centrálním bodem a srdeční záležitostí domova. Zde se navečer střetává rodina, vaří se pro přátele nebo se společně slaví. Vhodné zařízení a vybavení se stará o příjemnou atmosféru a radost při vaření. Moderní kuchaři velmi rádi pracují v moderních kuchyních s funkčním vybavením a s dostačujícím místem ke krájení, pečení a ochutnávání. U Interliving Gleissner v Tirschenreuthu najdete pro svou kuchyni nespočet možností kombinací a uspořádání, které Vám pomohou sladit Vaší kuchyň podle Vašich osobních přání.

Moderní kuchyně: ergonomické a chytré

Pomocí inovativních a ergonomických systémů se kuchyně přizpůsobí bez problémů různým uživatelům a osobám. Pracovní desky, regály a místo k vaření lze sladit s výškou postavy, takže příprava pokrmů jde snáz od ruky. Vaření se shrbenými zády nebo otvírání nástěnných skřínek na špičkách nohou patří minulosti. O ještě větší komfort se stará moderní smart-technologie. Elektrospotřebiče jsou propojeny softwarem a dají se jednoduše ovládat chytrým telefonem nebo tabletem. Takto se např. dá propojit sporák s digestoří. Digestoř se pak přizpůsobí automatiky nastavením varné desky. Čím vyšší stupeň vaření, tím silnější je sání digestoře.

Moderní kuchyně sjednocují elegentní design s vysokou funkcionalitou.

Moderní kuchyň je dynamická, funkční a vyznačuje se jasným designem. Ve velkých prostorech jsou oblíbené především kuchyňské ostrůvky, které nabízejí mnoho místa ke společnému vaření. V kombinaci s moderními barovými židlemi jsou perfektní k posezení u kafe či svačině. Pro povrchové plochy jsou k dispozici nesčetné druhy materiálů a barev. V zásadě se při výběru materiálů nekladou žádné meze, skoro každý typ materiálu lze kombinovat. Skleněná dvířka působí čerstvě a jasně a dají se lehce čistit. Umělé povrchy jsou robustní, jednoduché na údržbu a nabízejí prostor pro barevné kombinace. Najdete samozřejmě i klasické materiály jako dřevo nebo ocel. Exklusivní dotek propůjčí vaší kuchyni neobvyklé materiály jako kůže či beton.

Typy pro složení barev a výběru materiálů pro moderní kuchyň

I při výběru barev v moderní kuchyni je vše dovoleno. Často dominuje klasická bílá, křiklavé a tmavé barvy působí ale zrovna tak elegantně, pokud jsou správně zasazeny do prostoru. V ideálním případě se rozhodněte pro kontrast mezi podlahou, skříňkami a výmalbou. Tmavé tóny působí s vysokým leskem obzvlášť ušlechtile. Pomocí výrazných barev můžete zdůraznit některé plochy a postarat se tím o proměnu. Moderní kuchyňská dvířka jsou převážně hladká a bez rámování. Dvířka bez úchytek jsou stále oblíbenější. Kdo se nechce přímo vzdát madel, může sáhnout po decentním řešení neviditelných úchytek.

Správné osvětlení - zásadní pro atmosféru v každé moderní kuchyni

Vhodné osvětlení se stará nejen při vaření, ale také při jídle o příjemnou atmosféru a podtrhuje elegantní design kuchyně. Prudké světlo působí neútulně, pokud je k dispozici jen málo světelných bodů, stěžuje to činnost v kuchyni. Doporučujeme inovativní LED-systémy, které umožňují flexibilní osvětlení a přizpůsobení světelného tepla podle potřeby. Kromě toho jsou LED-lampy zjevně výkonnější a spotřebovávají méně energie než původní žárovky.

Gleissner – kuchyňský profesionál s mnoha zkušenostmi

Zajímáte se o moderní kuchyně? Jakožto kuchyňští experti Vás rádi podpoříme při plánování Vaší vysněné kuchyně a dáme pomocné typy a podněty. Ukážeme Vám, jak nejlépe využít Váš kuchyňský prostor. Navštivte naše velké kuchyňské studio v Tirschenreuthu Süd a nechte se inspirovat.

Zažijte u Gleissnera moderní kuchyně za výhodné ceny Kuchyň je často centrálním bodem a srdeční záležitostí domova. Zde se navečer střetává rodina, vaří se pro přátele nebo se společně slaví.... číst další informace »