Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Markus Leitner

Cíleně, bezpečně a odborně, vždy aktuálně s dobou - od roku 1981 realizuji přání zákazníků. Vyučil jsem se prodavačem nábytku u společnosti Gleissner, kde jsem získal velmi dobrou přípravu a již přes 20 let jsem profesionálním prodavačem kuchyní.

Christine Malzer

Kuchyně je místem setkávání rodiny a přátel, srdcem domácnosti. Ať se jedná o Váš první malý byt nebo extravagantní řešení rodinného domu – u mne získáte individuálně navrženou kuchyň díky mým dlouholetým zkušenostem a lásce k detailu. Když zákazníci šťastně vypráví o jejich nové kuchyni z Gleissner Nábytek, je to vždy nové povzbuzení a ta největší chvála.

Sven Methner

Díky mému vzdělání, 15-leté práci jako truhlář a řadě školení pro oblast kuchyní vnáším do plánování kuchyně spoustu odborných znalostí. Pracovní klima je příjemné, spolupráce se vyznačuje uznáváním hodnot a respektem. Již více než 13 let se mohu spolehnout na trvalý rozvoj v Gleissner Nábytek a jako odborný poradce pro kuchyně se těším na dennodenní nové a rozmanité úkoly.

Sebastian Forte

U společnosti Gleissner jsem již od ukončení školy, tedy 13 let. Klima zde je zcela výjimečné, v této rodinné atmosféře se cítí nejen zaměstnanci, ale také zákazníci velmi dobře. Prostě jako jedna rodina.

Theresa Grüner

In der familiären Atmosphäre bei Gleißner werden Küchenträume wahr. Egal welche Stilrichtung - dank unserer großen Vielfalt kann ich Ihnen dabei helfen, Ihre Küche individuell zu planen und an Ihre Bedürfnisse anzupassen. Lassen Sie uns gemeinsam Ihren ganz persönlichen Küchentraum verwirklichen.

Zažijte u Gleissnera moderní kuchyně za výhodné ceny

Kuchyň je často centrálním bodem a srdeční záležitostí domova. Zde se navečer střetává rodina, vaří se pro přátele nebo se společně slaví. Vhodné zařízení a vybavení se stará o příjemnou atmosféru a radost při vaření. Moderní kuchaři velmi rádi pracují v moderních kuchyních s funkčním vybavením a s dostačujícím místem ke krájení, pečení a ochutnávání. U Interliving Gleissner v Tirschenreuthu najdete pro svou kuchyni nespočet možností kombinací a uspořádání, které Vám pomohou sladit Vaší kuchyň podle Vašich osobních přání.

Moderní kuchyně: ergonomické a chytré

Pomocí inovativních a ergonomických systémů se kuchyně přizpůsobí bez problémů různým uživatelům a osobám. Pracovní desky, regály a místo k vaření lze sladit s výškou postavy, takže příprava pokrmů jde snáz od ruky. Vaření se shrbenými zády nebo otvírání nástěnných skřínek na špičkách nohou patří minulosti. O ještě větší komfort se stará moderní smart-technologie. Elektrospotřebiče jsou propojeny softwarem a dají se jednoduše ovládat chytrým telefonem nebo tabletem. Takto se např. dá propojit sporák s digestoří. Digestoř se pak přizpůsobí automatiky nastavením varné desky. Čím vyšší stupeň vaření, tím silnější je sání digestoře.

Moderní kuchyně sjednocují elegentní design s vysokou funkcionalitou.

Moderní kuchyň je dynamická, funkční a vyznačuje se jasným designem. Ve velkých prostorech jsou oblíbené především kuchyňské ostrůvky, které nabízejí mnoho místa ke společnému vaření. V kombinaci s moderními barovými židlemi jsou perfektní k posezení u kafe či svačině. Pro povrchové plochy jsou k dispozici nesčetné druhy materiálů a barev. V zásadě se při výběru materiálů nekladou žádné meze, skoro každý typ materiálu lze kombinovat. Skleněná dvířka působí čerstvě a jasně a dají se lehce čistit. Umělé povrchy jsou robustní, jednoduché na údržbu a nabízejí prostor pro barevné kombinace. Najdete samozřejmě i klasické materiály jako dřevo nebo ocel. Exklusivní dotek propůjčí vaší kuchyni neobvyklé materiály jako kůže či beton.

Typy pro složení barev a výběru materiálů pro moderní kuchyň

I při výběru barev v moderní kuchyni je vše dovoleno. Často dominuje klasická bílá, křiklavé a tmavé barvy působí ale zrovna tak elegantně, pokud jsou správně zasazeny do prostoru. V ideálním případě se rozhodněte pro kontrast mezi podlahou, skříňkami a výmalbou. Tmavé tóny působí s vysokým leskem obzvlášť ušlechtile. Pomocí výrazných barev můžete zdůraznit některé plochy a postarat se tím o proměnu. Moderní kuchyňská dvířka jsou převážně hladká a bez rámování. Dvířka bez úchytek jsou stále oblíbenější. Kdo se nechce přímo vzdát madel, může sáhnout po decentním řešení neviditelných úchytek.

Správné osvětlení - zásadní pro atmosféru v každé moderní kuchyni

Vhodné osvětlení se stará nejen při vaření, ale také při jídle o příjemnou atmosféru a podtrhuje elegantní design kuchyně. Prudké světlo působí neútulně, pokud je k dispozici jen málo světelných bodů, stěžuje to činnost v kuchyni. Doporučujeme inovativní LED-systémy, které umožňují flexibilní osvětlení a přizpůsobení světelného tepla podle potřeby. Kromě toho jsou LED-lampy zjevně výkonnější a spotřebovávají méně energie než původní žárovky.

Gleissner – kuchyňský profesionál s mnoha zkušenostmi

Zajímáte se o moderní kuchyně? Jakožto kuchyňští experti Vás rádi podpoříme při plánování Vaší vysněné kuchyně a dáme pomocné typy a podněty. Ukážeme Vám, jak nejlépe využít Váš kuchyňský prostor. Navštivte naše velké kuchyňské studio v Tirschenreuthu Süd a nechte se inspirovat.

Zažijte u Gleissnera moderní kuchyně za výhodné ceny Kuchyň je často centrálním bodem a srdeční záležitostí domova. Zde se navečer střetává rodina, vaří se pro přátele nebo se společně slaví.... číst další informace »