Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
1 z 4
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Garderobenschrank Garderobenschrank
od 475,– € *
Wandgarderobe Wandgarderobe
od 130,– € *
%
Garderobe Multi-Color Wood Garderobe Multi-Color Wood
870,– € * 2 116,– € *
%
Garderobe Come IN Garderobe Come IN
770,– € * 1 797,– € *
%
Garderobe Valea Garderobe Valea
1 500,– € * 3 705,– € *
%
Schuhschrank Valea Schuhschrank Valea
850,– € * 1 869,– € *
%
Garderobe Valea Garderobe Valea
1 400,– € * 3 444,– € *
Wandspiegel bzw. Garderobenspiegel Wandspiegel bzw. Garderobenspiegel
od 70,– € *
Garderoben-Sideboard Garderoben-Sideboard
od 600,– € *
Garderobenschrank Garderobenschrank
449,– € *
Garderoben-Wandspiegel Garderoben-Wandspiegel
79,– € *
Garderoben-Sitzkissen Garderoben-Sitzkissen
od 32,– € *
Wandgarderobe Wandgarderobe
od 175,– € *
Garderoben-Set Garderoben-Set
od 1 075,– € *
%
Garderobe Multi Color Wood Garderobe Multi Color Wood
1 250,– € * 2 868,– € *
Garderobenbank Garderobenbank
od 345,– € *
Garderobenschrank Garderobenschrank
od 640,– € *
Wandgarderobe Wandgarderobe
od 280,– € *
Garderobenspiegel Garderobenspiegel
od 125,– € *
Garderoben-Set Garderoben-Set
od 1 770,– € *
Sitzkissen Sitzkissen
od 43,– € *
1 z 4

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sybille Mirus

Rodinné prostředí a široký sortiment v Gleissner Nábytek nabízí zákazníkům optimální prostředí, kde se cítí dobře. Ve spojení s mou téměř 18-letou praxí jako interiérová návrhářka mohu splnit každé přání zcela individuálně. To mě inspiruje k tomu, abych se každý den těšila na nová zajímavá setkání.

Ursula Eckert

Neustále jsem motivována zářícími tvářemi zákazníků, jejichž sny o bydlení můžeme plnit. Práce v rodinné atmosféře týmu Gleissner mě velmi těší a myslím, že to zákazníci také cítí.

Wolfgang Braun

Práce s lidmi mě baví již více než 30 let. Rodinná atmosféra u Gleissnera je radost nejen pro zaměstnance, ale i pro zákazníky. Šťastní a spokojení zákazníci, to je náš cíl.

Šatníky – pro pořádek a úsporu místa ve vstupním prostoru

Vstupní prostor je považován za vizitku každého domu nebo bytu. Měl by přívětivě uvítat Vás i Vaše hosty a navodit pocit, že tady jste doma. Kromě vzhledu hraje však důležitou roli i funkčnost. Předsíňový nábytek musí být především praktický. Nejrůznější bundy, boty, deštníky nebo klíče se hromadí v předsíni a musí být řádně uloženy. Neboť: Kdo by rád dlouho hledal ten správný kabát, když zrovna spěchá. Šatníky a předsíňové stěny jsou praktickými pomocníky do vstupní haly. Stojany na oblečení, skříňky, botníky a věšáky nabízí dostatek úložného prostoru, slouží k odložení oblečení a pomáhají udržovat pořádek.

Kvalitní předsíňové stěny pro klidné odchody a radostné návraty

Nejdříve byste si měli ujasnit, kolik úložného prostoru potřebujete a kolik místa máte pro předsíňový nábytek k dispozici. Poté byste měli popřemýšlet také o doplňcích jako jsou zrcadla nebo obrazy. Díky světlým stěnám a zrcadlům můžete obvykle malý vstupní prostor opticky zvětšit a dodat předsíni více hloubky a světla. Při správném plánování se vchodová oblast stane díky předsíňovému nábytku útulným prostorem vytvářejícím příjemnou atmosféru.

Nábytek do předsíně: moderní, rustikální nebo individuální na míru

V našem internetovém obchodě Vám nabízíme rozmanitý výběr nejrůznějšího předsíňového nábytku. Ať už rustikální, moderní a nebo klasické šatní skříně, u nás najdete pro každý vkus ten správný kus nábytku. V kategorii "Vystavené zboží" najdete kvalitní předsíňový nábytek za bezkonkurenční ceny. Nové zboží z naší expozice je Vám v případě potřeby okamžitě k dispozici.

Chcete individuální řešení pro Vaši předsíň a chodbu? Kromě šatních skříní najdete v našem sortimentu spoustu dalšího nábytku, jako komody nebo poličky. Pracovníci v naší truhlářské dílně rádi přizpůsobí Váš nábytek dle Vašich přání a požadavků. Kontaktujte nás, jsme tu pro Vás!

Šatníky – pro pořádek a úsporu místa ve vstupním prostoru Vstupní prostor je považován za vizitku každého domu nebo bytu. Měl by přívětivě uvítat Vás i Vaše hosty a navodit pocit, že tady jste... číst další informace »