Článek byl úspěšně přidán.

Interliving Garderoben Serie 6010 – LED-Lichtleiste 22-25

11 Watt

Interliving Garderoben Serie 6010 – LED-Lichtleiste 22-25
Příklad bydlení. Na výstavě příp. jiné provedení/ sestava k dispozici.
od 69,– €

vč. DPH

  • Individuální a osobní poradenství
  • Cena na vyzvednutí - Profesionální doprava a montáž možné
  • Různá provedení/ sestavy možné

U Gleissnera na místě k objednání – nevystavené

Die LED-Lichtleiste 22-25 fungiert als buchstäblich erhellendes Extra für den Spiegel 511920 aus... více

Die LED-Lichtleiste 22-25 fungiert als buchstäblich erhellendes Extra für den Spiegel 511920 aus der Interliving Garderoben Serie 6010. Sie integriert ein 11 Watt starkes, fest verbautes und nicht austauschbares LED-Leuchtmittel mit der Energieeffizienzklasse F (Spektrum A bis G). Die LED-Lichtleiste ist ca. 117 cm lang und wird mit einer ca. 200 cm langen Zuleitung geliefert. Zur Inbetriebnahme der stimmungsvollen Beleuchtung benötigen Sie ergänzend den Controller 22-89. Zu den Highlights der Serie gehören die Türdämpfung aller Türen sowie der Selbsteinzug und die Schließdämpfung der Schubladen. Zudem gibt Ihnen das Programm die Möglichkeit, aus zwei attraktiven Holzfarben zu wählen. Optional sind manche der Dielenmöbel mit einer stimmungsvollen LED-Beleuchtung ergänzbar. Die Interliving Garderoben Serie 6010 harmoniert perfekt mit der Interliving Wohnzimmer Serie 2021. Sie ist Made in Germany und bietet fünf Jahre Herstellergarantie.

  • 948056-206-01-999
  • 11 Watt

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sybille Mirus

Rodinné prostředí a široký sortiment v Gleissner Nábytek nabízí zákazníkům optimální prostředí, kde se cítí dobře. Ve spojení s mou téměř 18-letou praxí jako interiérová návrhářka mohu splnit každé přání zcela individuálně. To mě inspiruje k tomu, abych se každý den těšila na nová zajímavá setkání.

Ursula Eckert

Neustále jsem motivována zářícími tvářemi zákazníků, jejichž sny o bydlení můžeme plnit. Práce v rodinné atmosféře týmu Gleissner mě velmi těší a myslím, že to zákazníci také cítí.

Daniel Häckl

"Laskavost je jazyk, který neslyšící slyší a slepý čte."
S tímto principem utvářím svůj vlastní soukromý i pracovní život. Nejen proto, abych Vám jako zákazníkovi kompetentně poradil při osobním rozhovoru. Mým cílem je dát Vám pocit, že jste ve správný čas na správném místě. Daří se mi to mimo jiné tím, že beru v úvahu Vaše nápady, mým přáním pomoci Vám vytvořit krásnější domov a samozřejmě díky jedinečné atmosféře prolínající se v Interliving Gleißner.