Článek byl úspěšně přidán.

Garderobenserie Bergen – Sitzkissen

anthrazitfarbener Bezug – ca. 75 x 34 cm

Garderobenserie Bergen – Sitzkissen
Garderobenserie Bergen – Sitzkissen
Garderobenserie Bergen – Sitzkissen
     
Příklad bydlení. Na výstavě příp. jiné provedení/ sestava k dispozici.
od 45,– €

vč. DPH

  • Individuální a osobní poradenství
  • Cena na vyzvednutí - Profesionální doprava a montáž možné
  • Různá provedení/ sestavy možné

U Gleissnera na místě k objednání – nevystavené

Charakteristisch für das Sitzkissen aus dem Garderobenprogramm Bergen sind die weiche Schaumstoffpolsterung und der anthrazitfarbene Stoffbezug. Das ca. 75 x 4 x 34 cm (LxHxB) große Kissen macht die Garderobenbank Bergen zu einer bequemen Sitzgelegenheit. Bergen ist eine umfangreiche Garderobenserie, zu der verschiedene Flurmöbel im selben Design gehören. Dadurch können Sie Ihren Eingangsbereich harmonisch einrichten und dabei die Dielenmöbel so auswählen, dass diese Ihre funktionalen Anforderungen erfüllen.

  • 328365-483-10-101
  • anthrazitfarbener Bezug – ca. 75 x 34 cm

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sybille Mirus

Rodinné prostředí a široký sortiment v Gleissner Nábytek nabízí zákazníkům optimální prostředí, kde se cítí dobře. Ve spojení s mou téměř 18-letou praxí jako interiérová návrhářka mohu splnit každé přání zcela individuálně. To mě inspiruje k tomu, abych se každý den těšila na nová zajímavá setkání.

Ursula Eckert

Neustále jsem motivována zářícími tvářemi zákazníků, jejichž sny o bydlení můžeme plnit. Práce v rodinné atmosféře týmu Gleissner mě velmi těší a myslím, že to zákazníci také cítí.

Daniel Häckl

"Laskavost je jazyk, který neslyšící slyší a slepý čte."
S tímto principem utvářím svůj vlastní soukromý i pracovní život. Nejen proto, abych Vám jako zákazníkovi kompetentně poradil při osobním rozhovoru. Mým cílem je dát Vám pocit, že jste ve správný čas na správném místě. Daří se mi to mimo jiné tím, že beru v úvahu Vaše nápady, mým přáním pomoci Vám vytvořit krásnější domov a samozřejmě díky jedinečné atmosféře prolínající se v Interliving Gleißner.