Zavřít filtry
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
2 z 2
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
PAIDI Schreibtischstuhl Pepe als Kinder-Drehstuhl PAIDI Schreibtischstuhl Pepe als Kinder-Drehstuhl Einhornmotiv
od 310,– €
MAJA MÖBEL Schubladenkommode Trend MAJA MÖBEL Schubladenkommode Trend Sonoma Eiche & Weiß – vier Schubladen, Breite ca. 90 cm
od 450,– €
MAJA MÖBEL Schubladenkommode Trend MAJA MÖBEL Schubladenkommode Trend Weißglas & Weiß – vier Schubladen, Breite ca. 45 cm
od 330,– €
MAJA MÖBEL Kombikommode Trend MAJA MÖBEL Kombikommode Trend Anthrazitglas & Weiß – vier Schubladen, eine Tür
od 550,– €
MAJA MÖBEL Nachtkommode Trend MAJA MÖBEL Nachtkommode Trend Anthrazitglas & Sonoma Eiche – drei Schubladen
od 240,– €
MAJA MÖBEL Kombikommode Trend 7815 MAJA MÖBEL Kombikommode Trend 7815 Anthrazit – vier Schubladen, eine Tür
od 740,– €
2 z 2

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sybille Mirus

Rodinné prostředí a široký sortiment v Gleissner Nábytek nabízí zákazníkům optimální prostředí, kde se cítí dobře. Ve spojení s mou téměř 18-letou praxí jako interiérová návrhářka mohu splnit každé přání zcela individuálně. To mě inspiruje k tomu, abych se každý den těšila na nová zajímavá setkání.

Ursula Eckert

Neustále jsem motivována zářícími tvářemi zákazníků, jejichž sny o bydlení můžeme plnit. Práce v rodinné atmosféře týmu Gleissner mě velmi těší a myslím, že to zákazníci také cítí.

Wolfgang Braun

Práce s lidmi mě baví již více než 30 let. Rodinná atmosféra u Gleissnera je radost nejen pro zaměstnance, ale i pro zákazníky. Šťastní a spokojení zákazníci, to je náš cíl.

Psací stoly pro každou potřebu

Psací stůl je to hlavní v každé kanceláři a měl by nabízet prostor pro počítač, Laptop, tiskárnu a další technická zařízení. Abychom vyšli vstříc různým potřebám a rozličným stylům zařízení, nabízí Vám Interliving Gleissner psací stoly v různých provedeních, barvách a s rozmanitými funkcemi. Například stoly z masivu jsou obzvláště odolné s dlouhou životností. Méně robustní, avšak moderní a elegantní, jsou stoly skleněné. Nezáleží na tom, zda si vyberete stoly ze dřeva,skla či z úmělé hmoty,máme pro každý vkus vhodný sortiment.

Psací stoly – ergonomické, pro děti nebo výškově nastavitelné

Díky velkému vyběru dostanete u nás vhodný stůl pro jakoukoliv potřebu. Pokud potřebujete na malém prostoru hodně místa a úložného prostoru, doporučujeme Vám kompaktní kombinaci psacího stolu. Trávíte u psacího stolu mnoho času? Je důležité, zda je stůl výškově nastavitelný, abyste si individuálně nastavili výšku pracovní plochy podle Vašich potřeb. Kromětoho najdete u nás také speciální dětské psací stoly, které rostou spolu s Vašemi dětmi a lze je přizpůsobit tělesné výšce. V ideálním případě lze také nastavit náklon stolní desky, aby děti mohly sedět vzpřímeně. V našem portfoliu naleznete praktické počítačové stoly a pojízdné stoly, které zpravidla disponují vytahovací policí pro klávesnici a myš a poličkou pro tiskárnu.

Další kancelářský nábytek a vhodné příslušenství

Chcete si kompletně nově zařídit Vaši kancelář? V regionu Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň, Karlovy Vary a v přilehlých městech je Interliving Gleissner první možností pro nákup kancelářského nábytku – ať už soukromě nebo pracovně. U Gleissnera najdete kancelářské židle, otočné židle, regály, kontainery a vhodné příslušenství, které se postará o komfortní pracovní prostředí. K velké nabídce různého kancelářského nábytku náleží také praktické doplňky a nábytek, např. pojízdné kontainery, které nabízejí dodatečný úložný prostor pro kancelářské nezbytnosti. Ergonomické otočné židle a stolní lampa nesmí také chybět na Vašem pracovišti. Jestli pravidelně pracujete doma, měli byste u nás na místě bezpodmínečně vyzkoušet Váš psací stůl. Tak si můžete být jistí, že získáte volný prostor pro Vaše nohy a své paže můžete pohodlně opřít. Naši zkušení poradci v oblasti zařizování jsou Vám rádi k dispozici a dají Vám dobré rady pro správné sezení.

Psací stoly pro každou potřebu Psací stůl je to hlavní v každé kanceláři a měl by nabízet prostor pro počítač, Laptop, tiskárnu a další technická zařízení. Abychom vyšli vstříc různým potřebám a... číst další informace »