Zavřít filtry
2 z 6
Für die Filterung wurden keine Ergebnisse gefunden!
Vase Jil Vase Jil terra - ca. 12 cm
3,50 €
Vase Jil Vase Jil petrol - ca. 12 cm
3,50 €
Vase Jil Vase Jil violett - ca. 12 cm
3,50 €
Vase Jil Vase Jil terra - ca. 9 cm
3,50 €
Vase Jil Vase Jil petrol - ca. 9 cm
3,50 €
Vase Jil Vase Jil violett - ca. 9 cm
3,50 €
Vase Jil Vase Jil terra - ca. 11 cm
3,50 €
Vase Jil Vase Jil violett - ca. 11 cm
3,50 €
Vase Jil Vase Jil petrol - ca. 11 cm
3,50 €
Vase Jil Vase Jil grau - ca. 12 cm
3,50 €
%
Deko-Ei Deko-Ei ca. 14 cm
17,95 €
%
Hase Paula Hase Paula ca. 9 x 6 cm
3,50 €
%
Eierhuhn Eierhuhn rosa
6,50 €
%
Eierhuhn Eierhuhn creme
6,50 €
Teelichter Teelichter weiß - 100 Stück
5,95 €
Duftteelichter Duftteelichter Vanille - 30 Stück
4,50 €
Duftteelichter Duftteelichter Erdbeere - 30 Stück
4,50 €
Duftteelichter Duftteelichter Mango - 30 Stück
4,50 €
Jumbo-Teelichter Jumbo-Teelichter weiß - 12 Stück
4,50 €
%
Tablett Ornament Tablett Ornament natur - Ø 38 cm
7,50 €
%
Glasvase Adyan Glasvase Adyan Braun – Höhe ca. 32 cm
32,95 €
%
Interliving BEST BUDDYS! Vase Brooke Interliving BEST BUDDYS! Vase Brooke Klarglas - Höhe ca. 30 cm
34,95 €
2 z 6

Jsme zde pro Vás osobně v Gleissner Nábytek

 
Sabine Ziegler

Kdo říká, že nakupování Vás šťastným neudělá, ten ještě nebyl u nás! Každý den mi dělá znovu a znovu radost pomáhat zákazníkům při zkrášlování jejich bytu vkusnými doplňky, darovat okamžiky radosti a vykouzlit úsměv na tváři.

Mathilde Frank

V Gleissner Nábytek v oddělení bytových doplňků se cítím jako doma. Kreativní a různorodá práce mi dělá radost a moc si vážím svých kolegů a dobrého pracovního klimatu.

Marion Heindl

Ráda pracuji v Gleissner Nábytek, protože jsme všichni společně jedna velká rodina.

Bytové doplňky, dekorace, dárky, domácí textil & více

Chcete si Váš byt zařídit osobněji nebo hledáte speciální maličkost jako dárek? Pro region Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a Karlovy Vary je Nábytek Gleissner první adresou pro moderní a stylové bytové předměty, které udělají z Vašeho domova útulné zázemí. U Interliving Gleissner naleznete velký a rozmanitý výběr různého bytového textilu, dekorací a bytových doplňků pro koupelnu, ložnici, kuchyň nebo pro obytný prostor, s těmito doplňky vyjádříte ve svém domově svou individualitu. Přizpůsobte dekorace a bytový textil Vašemu zařízení a vyzdvihněte tak Váš nábytek do popředí.

Bytové doplňky k individuálnímu sestavení

V obrovském oddělení bytových doplňků objevíte mnoho věcí, které zkrátka přinášejí radost: krásný obraz nastěnu, rámeček pro Vaše fotografie, nové stylové hodiny, nejrůznější dekorační zboží – dekorační mísy a svíčky – a mnoho dalšího. Také praktické kuchyňské pomocníky, např. Kvalitní kuchyňské váhy nebo stojany pro kuchařské knihy, můžete objevit u Gleissnera. Sběratelské kousky jako jsou slavné kočky Rosiny Wachtmeisterové nebo proutěné zboží, lucerny a sezónní zboží pro různé příleřitosti jako jsou Velikonoce a Vánoce doplňují celkový výběr. Objevte v Tirschenreuthu stylový domácí textil, povlečení, ručníky, polštáře a ubrusy, které se perfektně hodí k Vašemu nábytku a postarají se o útulnou atmosféru. Srdečně Vás zveme - nechte se inspirovat!

Gleissner balící služba – pěkně zabalené dárky

V našem rozličném sortimentu naleznete nejen různé bytové doplňky, ale také vhodné dárky, blahopřání a různé maličkosti pro každou příležitost. Kromě toho nabízíme všem zákazníkům, kteří v časové tísni potřebují dárek nebo jednoduše neradi balí, naší balicí službu. Naše zaměstnankyně či zaměstnanci Vám rádi a ochotně zabalí Vaše dárky nebo maličkosti do dárkového papíru nebo folie s barevnými stuhami či mašlí.


Bytové doplňky, dekorace, dárky, domácí textil & více Chcete si Váš byt zařídit osobněji nebo hledáte speciální maličkost jako dárek? Pro region Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Plzeň a... číst další informace »